СДА

Виев Фулл Версион: Решити Гоогле маил за мене

bhanuprasad1981
24-04-10, 20:37
Гооглебот је наишао проблем, а да пописују ваш сајт Пдааппс (хттп://ввв.пдааппс.орг/).

Гооглебот је наишао екстремно велики број линкова на вашем сајту. Ово може да указује на проблем са УРЛ структуром вашег сајта. Гооглебот можда непотребно пописује велики број различитих УРЛ адреса које указују на исте или сличне садржине, или пузи делове вашег сајта који нису намењени за пописивање од стране Гооглебот-а. Као резултат Гооглебот може да троши много више пропусног опсега него што је потребно, или могу бити у стању да потпуно индексира сав садржаја на вашем сајту.

Више информација о овом проблему: -

Гооглебот је наишао изузетно велики број УРЛ адреса на вашем сајту - Алатки за вебмастере Помоћ (хттп://ввв.гоогле.цом/суппорт/вебмастерс/бин/ансвер.пи?ансвер=76401)

Ево листе узорка УРЛ са потенцијалним проблемима. Међутим, ова листа можда не укључује све проблематичне УРЛ адреса на вашем сајту.

требам да бринете ни о чему?

vBET
25-04-10, 00:26
Молим вас:
1. Блок небитно садржаја роботс.ткт (види овде: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-генерал-дисцуссионс/408-вбет-перформанце.хтмл)
2. Проверите у алаткама за вебмастере недоступан линкове. И обратите пажњу нас ако се на неки начин у вези са вБЕТ.
3. Ако пронађете на вашем форуму неке "овати 'линкове где можете видети неколико језичке кодове у истог линка - то ноту нас.

ПС.
Такође можете размишљати о уклањању неких одлазне везе (као да се Нортон, МцАфее), такође имате 5 рекламе банере на главну страницу (НАПОМЕНА: ово ће неће челу у овом питању, али дефинитивно це бити боље за СЕО).

bhanuprasad1981
25-04-10, 07:08
Ок овде је оно што сам урадио: -
1. већ учињено
2. Алатке за вебмастере рећи само 8 везе недостижан
3. нису могли да схвате

Такође сам уклонио вишак огласи сада само два рекламних банера, уклонити Нортон и МцАфее везе

више сугестије?

vBET
25-04-10, 19:57
Око 3. Ако пронађете наш негде на вашем форуму линкове као што су / ср / АФ / ср ... - Имајте у виду да је за нас. Пишем га за сваки случај, јер вБЕТ не би требало да произведе такве везе (то је исправљена пре дуго, дуго времена).

Углавном Симилар пагес долази из календара и члан странице. Вам је блокиран одмах датотека роботс.ткт - мислим да би требало бити довољно. Нема више наговештава у овом тренутку - да не провери да ли ће Гоогле бити срећан;)

bhanuprasad1981
28-04-10, 08:30
ноооо мој индексирани УРЛ-доле од 80к + за 14к, шта се дешава сам забринута: (саобраћај је доле превише: (

vBET
29-04-10, 01:10
ноооо мој индексирани УРЛ-доле од 80к + за 14к, шта се дешава сам забринута: (саобраћај је доле превише: (

Блокирао странице робот.ткт - тако је све у реду. Блокирани странице су уклоњене из индекса. И ваш саобраћај на доле је само саобраћај који је продуцирао роботи на страницама које су сада блокирани:) Дакле, све је као треба да буде. Роботи не пузи на страницама нису релевантни (мање лажна саобраћај - боље перформансе сервера:)), а не релевантне странице су уклоњене из индекса (мање садржаја дуплирање, више реалне садржаја у индексу, боље СЕО, и омогућава се надам коначно ПагеРанк ће се побољшати: )).

Изгледа добро за мене:)

bhanuprasad1981
29-04-10, 05:44
роботс.ткт је на свом месту последња 3 месеца, тако да не могу бити проблем: (прави УРЛ-ова је опала.

vBET
29-04-10, 22:25
роботс.ткт је на свом месту последња 3 месеца, тако да не могу бити проблем: (прави УРЛ-ова је опала.

Извините - ја погрешно један од наших претходних одговора - Мислио сам да сте само променили роботс.ткт - то би било узрок саобраћајних промене. Да ли сте сигурни да нисте поселењих промена у роботс.ткт - проверите датум датотеке модификације.

И даље изгледа узрок нестанка страница из индекса. Плесе на уму да Гоогле не мења одмах своје индексе. И 2-3 месеци за реакцију за промене на сајту су стандардне.

Да ли сте у стању да одреди које странице нестају из индекса - као ја очекујем да су то странице блокирани роботс.ткт и можете бити мирни. Дакле, молимо Вас да одреди шта је нестаје - можда само дешава оно што сте тражили, тако што блокира страница у роботс.ткт.

badawidollah
21-05-10, 12:44
Добио сам превише овај проблем ..
исти проблем смо
мој индек је пад у односу на 134,000 128,000
и добио емаил од гоогле, као и ваш

мој Ситемап Генератор не ради ово вбет

vBET
22-05-10, 23:14
Добио сам превише овај проблем ..
исти проблем смо
мој индек је пад у односу на 134,000 128,000
и добио емаил од гоогле, као и ваш

мој Ситемап Генератор не ради ово вбет

Да ли сте фалловед упутства дата у овој теми? Имајте на уму да ће Гоогле видети већина страницама које нису релевантне као садржај дуплирање (тј. члан странице, цаллендар, итд.). То зашто је висе да га блокира пре него што ће Гоогле сматрају да је на овај начин. Молимо Вас да користите датотеку роботс.ткт за блокирање ирелевантна садржаја и имајте у виду да број индексираних страница це се смањити, јер ће блокиран странице бити уклоњени из индекса ономе што се очекује и добра.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99