СДА

Виев Фулл Версион: Решити вБ4 нису активно превођење поруку

Jesh
21-04-10, 17:29
Ја послали теста поруку у немачки на нову тему на мом форуму: хттп://ввв.цоинфорумс.цом/форум/ф65/транслатион-тест-267/

Али то остаје на немачком, не показује превод аутоматски као што је овде. Да ли ми недостаје подешавање?

Jesh
21-04-10, 17:50
Ох ја сам глуп! Нисам знао то зависи од "Дефаулт Лангуаге".

: (Глупи ја.

Сорри!

vBET
22-04-10, 14:05
Не само - такође можете подесити аутоматско откривање језика у Гоогле опције:) Ова опција ће радити на свим корисницима - без обзира да ли су поставили своје подразумевани језик или не. Такође је боље перформансе скупо, јер је за сваку нову поруку Гоогле је питао о његовом језику, али то даје одличне резултате.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Multilingual forum supported by vBET Translator 4.9.2