СДА

Виев Фулл Версион: Решити Чудно / форум /

badawidollah
28-03-10, 01:22
здраво,

ово је чудно за мене

треба да изгледа
нусантараку.орг / форум / форум.пхп (тамо се вбадванце модула)

али то преусмери на нусантараку.орг / форуму (ако сам отворен да индек.пхп, без вБадванцед модула)

онда сам копирају да / форум / форум.пхп на / форум / индек.пхп
да саметхинг десило, још увек нема вБадванцед модул тамо.

badawidollah
28-03-10, 03:54
ажурирање

вбадванце модули не показују на индонежанском (бирам Индонезијски као примарни језик)
али показују у Малаи и енглеском језику

** ВБадванцед у индек.пхп само не показују

badawidollah
28-03-10, 04:29
погледајте

нусантараку.орг / форум / индек.пхп језика = МС?
нусантараку.орг / форум / индек.пхп Лангуаге = ср?
нусантараку.орг / форум / индек.пхп језик? = ид

различитих
зар не?

vBET
28-03-10, 21:42
Извини али ја не знам шта треба да тражите. Реците ми тачно шта треба да буду укључени на страни (дај ми неки цитат који сам могу наћи на страни) и УРЛ ове странице. Ја ћу га наћи и проверити како изгледа на преведена погледа. Тренутно не знам шта недостаје.

Имајте на уму да знате свој форум - Морам да буде усмерено да види шта мислите:)

ЕДИТ:
У реду - Мислим да сам видим шта мислиш, али нисам сигуран. Када сте на преведена страна са индек.пхп и кликните на изворном језику заставу, онда је преусмерен на форум.пхп - је ово питање?

badawidollah
30-03-10, 15:47
Тема затворена

проблем у вБуллетин софтвера

хвала

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations