СДА

Виев Фулл Версион: DBSEO radovi

siparker
14-03-14, 16:53
Samo u slučaju bilo ko zainteresovan.

Dobiti dbseo podešavanje i rad prve

Onda instalirati vbet i normalno url podešavanja ne izabere nista sa vbseo

Moja pitanja gde sam se blanko rezultate i razne druge wierdness je da je starije instalirati tako da su uklonjeni da potpuno

Onda bi vam da radna prevodilac ovo je moj sledeće pitanje. tokom testiranja sam koristio punu kvotu od yandex na dan ro soemthing tako da sam je da vidimo jesu pitanja posle da

VBET tima možete li imati neku vrstu izveštavanje / informacije stranice gdje se kaže da ono što je preveden i zamjena će biti ytranslated (tj je u redu itd) kao što sam imala težak put privatnim sektorom zašto ja samo čini da su EN i SR cache memorije stvari samo (iako francuski majorima ristiću rad)

Basiclaly ako vam se pitanje da se vratimo na nule i ponovo počne

Dodati vbet prošle i dont mess sa ništa.

vBET
15-03-14, 11:35
Molimo vas da obratite pažnju na činjenicu da vbet omogućava konfigurisanje jezika koji bi trebalo da bude cached. Ako ste cache memorije samo EN i SR, onda verovatno ste se cache memorije na drugim jezicima. Takođe možete ručno da prevedene stranice u drugi jezik i ako je preveden (možete biti i van kvote na prevod pružalac usluga) onda provjeriti nije da cache memorije. Takođe u slučaju gost cache memorije te mora da odredi odgovarajuća prava za direktorijum (detalji u gost cache memorije opis).

Lion Group
04-11-14, 05:45
Hej momci JA oglaen drugi konac na to. Im' ne vinje moj konac pa Im' udivljen ako je ovo mrtvih proizvod?

Marcin Kalak
04-11-14, 14:20
Tvoj post je nestaju u umerenosti. To je usvojen i prikazuje. vbet radova i razvija.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1