СДА

Виев Фулл Версион: U obzir Подршка за поддомене

tavenger5
15-04-13, 11:52
На пример, прелазак из сите.цом / ЕС / тхреад-урл.хтмл да ес.сите.цом / Тхреад-урл.хтмл

To može pomoći u stran nepovoljan utjecaj na glavni domen SEO.

vBET
16-04-13, 15:39
Морамо да пажљиво проверите могућност подршке поддомена.
У овом тренутку не видим могуће проблеме у функционисању УРЛ за праћење, који једноставно игнорише све апсолутне УРЛ-ове који нису почев од Форум УРЛ описаном у вБуллетин конфигурацији.
Takođe vbseo i prijateljski dobar urls može da neka pitanja.
Коначно, као што ја знам поддомена ће захтевати конфигурације са сервера.

Дакле, у овом тренутку морамо да га узме у истрази, пре него што ће бити спреман да одлучи да ли је вредно да се иде за њега или не.

tavenger5
18-04-13, 17:30
Хвала за овај обзиром Мицхал, ценим то. Схватам да ће бити неких проблема које треба решавати.

magmf
08-05-17, 19:53
Ja sam još uvek čekam taj lik ;) ovo bi stvar savršeno od google administrator veba alata razmotri subdomain, tako da sam mogao bi da imaju različite puzanje brzina za svaki jezik

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.9.99