СДА

Виев Фулл Версион: Решити Табела не постоји грешка.

vbetter
28-04-12, 16:27
Стално примање е-поште грешку са поруком испод.
Молим Вас да ми помогне реши ово?
Ја сам на најновију верзију вбет. 4.4.6.

База грешка у вБуллетин 4.1.3:

Неважећи СКЛ:
СЕЛЕЦТ цацхе.оригиналтект као оригиналтект, цацхе.транслатед као преведену ИЗ вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_аз помоћ вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_аз кеш ГДЕ хелп.оригиналтект = 'кккккккккккккккккккк.' И цацхе.серие = хелп.серие;

МиСКЛ Грешка: Табела 'ккккк_ккккк.вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_аз' не постоји
Грешка број: 1146
Захтев Датум: субота, 28. април 2012 @ 10:22:55 АМ
Грешка Датум: субота, 28. април 2012 @ 10:22:55 АМ
Скрипта: хттп://ккккккк.цом/мемберс/кккккккк.хтмл
Реферрер:
ИП Адреса: кккккккк
Корисничко име: Унрегистеред
Версион_наме: вБ_Датабасе
МиСКЛ верзија:

r.dziadusz
30-04-12, 22:52
Хи
Ја ћу покушати да поново ову грешку, али у међувремену молим вас да проверите да ли табела ручно вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_аз не постоји?
И такође реците ми када - након онога што се догодило ове грешке почео да апеар?

vbetter
01-05-12, 00:39
Хи
Ја ћу покушати да поново ову грешку, али у међувремену молим вас да проверите да ли табела ручно вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_аз не постоји?
И такође реците ми када - након онога што се догодило ове грешке почео да апеар?

Моји сајтови. Хтаццесс је даљински промењен преусмери на другу локацију. Проблеми изгледа да почне тамо. Успео сам да поправим све, али након што сам надоградити на најновију верзију Вбет и редид хтаццесс сам почео пријем грешке. Ја заправо добијају исту поруку за следеће:

вбентерприсетранслатор_цацхе_схорт_аз
вбентерприсетранслатор_цацхе_схорт_хи
вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_ка
вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_еу
вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_хи
вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_хт
вбентерприсетранслатор_цацхе_медиум_аз

Проверио сам базу података, а чини се да изнад табеле нису тамо.

Ако вам треба било више информација од мене молим вас јавите ми. Хвала за помоћ, радујемо се поправити.

r.dziadusz
02-05-12, 09:19
Молимо потврду ПМ

m_jankowski
19-06-12, 21:46
Нема одговора тако да морам да затворим ову тему, ако имате још питања са овом питању ћу га поново отворе.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.2 gives automatic translations