СДА

Виев Фулл Версион: Решити У немогућности да онемогућите вБЕТ? (Хитно)

Simon Lloyd
27-10-11, 20:18
Здраво свима, ја покушавам да се прати проблем да је постало очигледно пре око недељу дана, за ову намену треба да онемогући све их плугин, али када сам онемогућите вБЕТ форуму не учитава уопште, само потпуно празну страницу?

Може неко помогне како треба да урадим то хитно, јер мој форум стил је сломљен за госте.

Поздрав,
Симон

Simon Lloyd
28-10-11, 06:23
Мајкл, ако читате ово и даље имате администраторски приступ, видите форум у одјављени / статус госта и видећете стајлинг недостаје, пријавите се, а стајлинг је тамо, то је разлог зашто је потребно да онемогућите вБЕТ да га елиминишу као поссибиле узрок.

r.dziadusz
28-10-11, 12:26
Здраво Мицхал тренутно ради радионицу, он ће вам одговорити у најкраћем могућем року, али ево шта сам добио за вас, како можете да онемогућите вБЕТ:

1. Онемогући га у админ ЦП
2. Коментар вБЕТ правила у. Хтаццесс. Ако се не сећате оних који су затим проверите вБЕТ у пакету у до-нот-уплоад/тоолс/редирецтинг-рулес директоријуму
3. Враћа измене интеграције у вБСЕО фајлова. Најлакши начин - једноставно отпремање оригиналне фајлове. Ако немате рар - га преузети са странице провајдера. Најтежи начин - само отворите РЕАДМЕ.хтмл вБЕТ у пакету и тамо сте тачно описали промене које је направљен - само то урадите у супротном смеру.

Simon Lloyd
28-10-11, 17:22
Хвала на одговору, ја сам под сновед са радом у овом тренутку тако да је мој стил Форум за госте ће морати да остане до сутра сломљен где могу да обављају ову радњу, мада имам и сумња да је то веома најновије вБЕТ изазива ово - Ја ћу вас упдаате сутра када сам успешно да онемогућите вБЕТ.

vBET
28-10-11, 21:37
Мајкл, ако читате ово и даље имате администраторски приступ, видите форум у одјављени / статус госта и видећете стајлинг недостаје, пријавите се, а стајлинг је тамо, то је разлог зашто је потребно да онемогућите вБЕТ да га елиминишу као поссибиле узрок.

Да ли сте Гост Кеш укључен? Ако јесте молим вас, покушајте да га искључите (само привремено за тест) и проверите поново. Највероватније је укључен и сте направили неке промене у стилу и ваши стилови се чувају у фајловима. Дакле, након промене стила фајлови се разликују (различита имена), али кеширане Фулл ХТМЛ излаза госта у кешу и даље имате адресе у стилу старих фајлова. То би савршено објасни шта се дешава. Дакле, ако је то заиста разлог онда:
1. Само сачекајте Гост кеш истиче и проблем ће нестати сама
2. Или ако не желите да чекате само чист кеш Гост

Ако то није узрок онда јавите нам и ми ћемо га проверити поново.

Simon Lloyd
28-10-11, 22:51
Мајкл, тунинг искључен гост кеш радио, али имам само један стил икада ишта икада кеширану или показала да је гостима био мој стил да сам сада користе, корисник никада није приказан други стил, ИКАДА!, Ја сматрам да ако у вБуллетин подешавања да променим стил приказан за госте неће част баш мој избор, његов погодак или промашај, али углавном не стилизован верзија тренутног стила. Ако ја радим као питате и искључите кеш гост онда се понаша као што би требало да значи да вБЕТ исцаусинг проблем.

Simon Lloyd
29-10-11, 21:31
Оставио сам гост кеш искључен пошто 22:15 јуче и Комсија Погледај Унрегистеред / није пријављен у погледу било како треба, када сам га окренуо назад на 21:20 данас гост поглед је поново прекинута, ако сам затим промените стил ИД који подразумевано доступна вБуллетин не част да промена инстед гост добија споља фиксирана, али показује да фиксиран у претходном стилу, онда када неко покуша да видите нит поглед се враћа у стилу да сам управо променио?

Ја сам окренуо гост кеш искључен, тако да се поново фиксирана стилове моји, као што сам навео горе нисам променио стил или изгледају тако да не постоји разлог зашто би требало да вБЕТ изазвати овај проблем, можете ли молим вас објави исправку или реците ми шта сам може да уради на прави начин добити ову сеансу?

Simon Lloyd
30-10-11, 12:04
Ја сам решио овај проблем, али и даље треба вБЕТ закрпу тако да ово доен'т треба да се ручно:

Аццессед Админцп> вБЕТ кеш
> Коментари кеш
Онемогућено Гост Цацхе и сачувана
Маде Гости Цацхе Тиме то Ливе & Гост Цацхе Тиме то Ливе Релевантне странице за мање вредности нула
Омогућено Гост Цацхе & Сачувано
Коментари Погледано се сада показује свој стил тачан
Маде Гости Цацхе Тиме то Ливе & Гост Цацхе Тиме то Ливе фор Мање Релевантне странице вредност сам их имао на располагању пре него што и Савед
Цхецкед одјављени поглед да потврди стил је и даље ок

Сада приказ за госте је фиксирана, али мислим да када Сачувано време истекне, ако гост види мој сајт и ту је проблем са стилом или неке греске онда сваки гост после тога ћемо видети сломљену стил или грешке када заиста то грешка доесн 'Т постоји више!

r.dziadusz
31-10-11, 09:47
Жао нам је што сте морали да га реши по свом, ми смо проверу могућности, због чега изгледа и како га решити једном за свагда

vBET
31-10-11, 13:21
Ја сам решио овај проблем, али и даље треба вБЕТ закрпу тако да ово доен'т треба да се ручно:

Аццессед Админцп> вБЕТ кеш
> Коментари кеш
Онемогућено Гост Цацхе и сачувана
Маде Гости Цацхе Тиме то Ливе & Гост Цацхе Тиме то Ливе Релевантне странице за мање вредности нула
Омогућено Гост Цацхе & Сачувано
Коментари Погледано се сада показује свој стил тачан
Маде Гости Цацхе Тиме то Ливе & Гост Цацхе Тиме то Ливе фор Мање Релевантне странице вредност сам их имао на располагању пре него што и Савед
Цхецкед одјављени поглед да потврди стил је и даље ок

Сада приказ за госте је фиксирана, али мислим да када Сачувано време истекне, ако гост види мој сајт и ту је проблем са стилом или неке греске онда сваки гост после тога ћемо видети сломљену стил или грешке када заиста то грешка доесн 'Т постоји више!

Здраво. вБЕТ не требају промене у овој области - није било грешка уопште - ми смо већ објаснили како то функционише. Делује као што претпостављам да - показује у потпуности сачуване ХТМЛ странице до оне истекну. И то је радио исто на вашем форуму. Твој опис како сте решили проблем је доказ. Ви ТТЛ измењена кеш да заиста ниске вредности, тако да све странице истекао и где је заменио нови захтеви дошао. Све функционише савршено. Баш као што сам описао у мом првом одговору овде - ваши кеширане странице указују да не постоје ЦСС фајлова, јер је највероватније неки ЦСС је промењено на вашем форуму. И баш као што сам описао у том случају можете само да сачекате док кеш истекне (уколико је време да живи има ниске вредности) од флусх цацхе госта. Имајте на уму - Не изливати кеш базе података - овај савршено функционише без обзира на промене које ће урадити на свом форуму :)

Такође, ниси морао да га реше сами. У ствари си само урадио оно што сам ти написао у мом првом одговору у овој теми:

Дакле, ако је то заиста разлог онда:
1. Само сачекајте Гост кеш истиче и проблем ће нестати сама
2. Или ако не желите да чекате само чист кеш Гост
Ви само зајапурен Гост Цацхе као што је тражено. Имајте на уму да, постоји много једноставнији начин за то - не морате да урадите све оне кораке, довољно је да одете на Админ ЦП -> вБЕТ Цацхе -> Цацхе Цлеанер. Извини нисам поменуо ову опцију у последњем одговору - Претпостављао сам да ти то знаш.

Simon Lloyd
31-10-11, 21:10
Хвала за одговор Мицхаел и ја Да ли си разумела перфектно, кораци сам обавио били, како кажете, прилично исти као и за испирање кеш, међутим, после тога и потврђујући нормалан поглед сам подигао ТТЛ Кеш изнад 3600 ( 3 пута износу) који је поставио да нису донели никакве промене на мом форуму, сат или тако да касније провери одјављени поглед и опет сви ЦСС недостаје. Ја сада је постављено на 3600, тако да ће највише времена човек види без ЦСС форуму ће бити један сат.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.9.99