СДА

Виев Фулл Версион: Решити Хелп! вБЕТ Завртање Горе Редовно речи

Octavius
28-07-11, 07:36
Сајт променио од 8. Легија - 8. Легион (хттп://Тхе8тхЛегион.цом) да 8. Легија - 8. Легион (хттп://ввв.Тхе8тхЛегион.цом) јер сам добио ЦДН (Цонтент Деливери Систем) из Цлоудфаре . Морао сам да додају префикс ввв. Како да променим вБЕТ да признају ову чињеницу? То је Завртање до сада редовно речи. : (: (

vBET
30-07-11, 00:09
Шта је проблем? Шта није у реду? Само сам отишао на ваш сајт и превод ради фино ... Молимо да опишете шта се не ради на одговарајући начин.

vBET
06-08-11, 18:56
Без одговора - Претпостављам да не постоји питање на све, само питање и као што смо проверили да је добро ради. Ако имате било каквих питања у овој области напишите овде. У овом тренутку сматра решен.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.9.2 you can enjoy automatic translations