СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ 3.2.2 - брза корекција паковање

vBET
11-12-09, 22:57
Хелло.

Открили смо мале али важне грешка у вБЕТ 3.2.2. То не направи штету у вашем функционалност на било који начин, али ми препоручујемо да поново преузети верзију 3.2.2 и из овог пакета исправити отпремите на ваш сервер опет 2 фајлове из Уплоад директоријуму:
- / Инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс.пхп
- / Инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_детецтион.пхп

Буг је у вези са слањем заглавље референце које је потребно Гоогле ТОС-а. Молимо Вас да брзо поправити као што је описано у наставку у потпуности компатибилан са Гоогле ТОС-.

Ако користите ниже верзија тада потпуно ажурирање је потребно.

yahoooh
12-12-09, 07:43
Арапски Тзарбатјах истом смеру као и на енглеском и француском језику на арапском пише на почетку теме са десна на лево, а не с лева на десно

yahoooh
12-12-09, 07:47
и даље сам блокирана од Гоогле-а
могао да помогне у ми пошаљите е-маил да их
мој сајт: алватаних.цом

vBET
12-12-09, 16:10
Арапски Тзарбатјах истом смеру као и на енглеском и француском језику на арапском пише на почетку теме са десна на лево, а не с лева на десно

Описан је то оно што је фиксна у брзом корекцију пакет - друге ствари ће доћи у 3.3.0

vBET
12-12-09, 16:11
и даље сам блокирана од Гоогле-а
могао да помогне у ми пошаљите е-маил да их
мој сајт: алватаних.цом

Молим вас држе нит где је целу причу. Питајте о томе постоји и ми ћемо вам писати садржај поруке који можете да е-маил на Гоогле:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.9.99