СДА

Виев Фулл Версион: Решити Дисабалинг језика у хтаццесс.

Simon Lloyd
25-05-11, 12:59
Здраво, у мом хтаццесс како унутар тако и ван форума директоријум. Имам вбет препише правила почетка који изгледа овако
РевритеРуле ^ / (АФ |? Квадратних | тражи | се | БГ | ЦА | зх-ЦН | х | цсс | да | НЛ | ен | и | ТЛ | фи | ен **********.. Мој језик форума је инглсх тако треба да буде уклањање "ср". тако да изгледа овако?
РевритеРуле ^ / (АФ |? Квадратних | тражи | се | БГ | ЦА | зх-ЦН | х | цсс | да | НЛ | ет | ТЛ | фи | ен **********. Ако да уклоним "ср" и ја Погледај моју страницу форума или индексна страна изван форума на неком другом језику кажу / ПТ / це / ср / заставу рад да ме врати посматрању форум у дефаулт-ни језик?

Поздрав,
Симон

kamilkurczak
25-05-11, 14:42
здраво,

Ваш главни код језика треба да остану у хтаццесс, наравно енглески заставе ће радити без овог кода у хтаццесс...

Зашто желите да избришете овај код са хтаццесс.

Simon Lloyd
25-05-11, 15:30
Ја не нужно желите да избришете, био сам проверу количина упита да сам када је мој форуму оптерећења (23!) И приметио да је коришћењем језика табеле И. ....ен / кратко ********** ср / средње .. итд ако заиста не би требало да буде кеширање било ком језику табеле за мене као мој језик је енглески форуму, мој прегледач подешен тако да енглески и мој форуму постављање подесите језик на енглески, па сам помислио да можда имам нешто није у реду.

Покушавам да смањим оптерећење сервера и упита.

Поздрав,
Симон

kamilkurczak
25-05-11, 15:52
Можете онемогућити систем кеш за неке језике (нпр. енглески) коришћењем ове опције:
админцп-> вБЕТ кеш-> Базе података Цацхе-> Гости кеш детаље

Simon Lloyd
25-05-11, 15:58
Ок, хвала:), ја сам реализовала овај превише као Постед би Михал

Simon Lloyd
25-05-11, 16:07
Камил, ја инвалида ср у бази података кеш меморије и гост кеш потом водио кеш за чишћење (које ја никад урадити) и добио све те грешке?
Чишћење базе података Цацхе
Бришу столови за: ср
УРАДИЛИ. Очишћене: 3 табеле у 1 секунди (3 кеш табела за сваки језик)

Чишћење Гост кеш фајлова

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-82-п-3_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-82-п-6_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-13_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-14_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-15_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-16_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-17_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-18_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-22_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-23_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-24_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-27_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-29_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_арцхиве_индек_пхп_ф-87-п-31_хтмл0.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

********************... Укључује / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39

Упозорење: раскинули везу ([пут] / вбет_гуестцацхе/ен/вбет_лессрелевант__форумз_сховгроупс_пхп9.хтмл) [фунцтион.унлинк]: Нема такве датотеке или директоријума у [пут] / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_цацхецлеанер.пхп он лине 39
Бришу датотеке за: ср
УРАДИЛИ. Уклоњене: 199 фајлова у 2 секунде

Очишћене 1. језик (е)
Чишћење завршена
Они нису све грешке, нисам могла да их постављају овде као ограничење броја карактера неће то дозволити и нисам могао ни отпремите једноставан текстуални фајл, јер ваш систем прилог не ради.

kamilkurczak
25-05-11, 18:07
у реду,

Проверите да ли сте цхмод у датотекама у директоријум вбет_гуестцацхе
Молимо проверите цхмод од вбет_гуестцацхе / ср / директоријум (би требало да буде 777)

Друго, проверите (и налепите овде) вбет_гуестцацхе локализација на вашем серверу. Проверите да ли унутар вбет_гуестцацхе / ср / фајлови и даље постоје или не (и проверите цхмод фајлова унутра - треба да буде 777)

Simon Lloyd
25-05-11, 18:56
Све датотеке унутар вбет_гуестцацхе су цхмод 755 али сада су 777, фајл се налази овде / публиц_хтмл / форумз / вбет_гуестцацхе и / публиц_хтмл / форумз / вбет_гуестцацхе / ср празна, али то би било као ја врше кеш чист као што је наведено горе.

Да ли су ови сада у праву?

ЕДИТ: На проверу други вбет_гуестцацхе фајлу (било) и сматрају да све унутар тог именика цхмод 644

kamilkurczak
25-05-11, 19:07
Потребно је да се цхмод на 777 на све директоријуме и поддиректоријуме кеш унутра (користите 'ЦХМОД 777 Р вбет_гуестцацхе ").

и тестирати поново.

друго - ми имамо: Нема такве датотеке или директоријума, тако да ће проверити ваш пут директоријума

Simon Lloyd
25-05-11, 19:09
Све вбет_гуестцацхе и под фолдере сада 777 ја ам вам приступ детаље тако да можете да проверите:)

kamilkurczak
25-05-11, 19:13
хвала, ја ћу проверити патха директоријума што је пре могуће:)

Simon Lloyd
25-05-11, 19:20
ам послао:)

kamilkurczak
26-05-11, 22:31
Проверио сам конфигурацију у админцп - Еверитхингс добро,
Проверио сам свој сервер датотека - такође добро.

Морам да проверите своје цацхецлеанер али немам дозволу за кеш чистије део

Simon Lloyd
30-05-11, 18:48
Жао Камил, Управо сам видео ово и да ће средити дозволе (не да сам знао да нису имали дозволу) у АдминЦп сада

Simon Lloyd
30-05-11, 18:49
Ви сада све дозволе:)

kamilkurczak
30-05-11, 20:15
хвала, ја ћу покушати да пронађем нешто на вашем серверу

kamilkurczak
31-05-11, 21:03
хеј Симон.

Проверио сам кеш датотеке и фасцикле дозволе и све изгледа ОК.
Проверио сам кеш за чишћење, а ја не могу да репродукују ово питање на админцп.

Да ли можете да проверите га још једном и цонфрим да се ово питање још увек постоје или не?
Тханкс:)

Simon Lloyd
31-05-11, 21:10
Ја ћу извршити чисту кеш у неколико тренутака и нека знате резултат

Simon Lloyd
31-05-11, 21:11
Камил, даље проблеми постоје, тханкс:)

Чишћење базе података Цацхе
Бришу столови за: фр
Бришу столови за: МС
Бришу столови за: Тх
УРАДИЛИ. Очишћене: 9 столова у 0 секунди (3 кеш табела за сваки језик)

Чишћење Гост кеш фајлова
Бришу датотеке за: фр
Бришу датотеке за: МС
Бришу датотеке за: Тх
УРАДИЛИ. Уклоњене: 695 фајлова у 6 секунди

Очишћена 3 Језик (ци)
Чишћење завршена

kamilkurczak
31-05-11, 21:13
хвала за потврду:) питање је решено:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.9.99