СДА

Виев Фулл Версион: ПхотоПост проблема

Bill Craytor
22-02-11, 05:15
Имам проблема инсталирања ВБет да ради са ПхотоПост. Покушао сам следеће инструкције у друге поруке без успеха.

Имам најновији преузимање ВБуллетин и фото порука ВБуллетин је инсталиран у

/ Хоме / .... / публиц_хтмл

ПхотоПост је инсталиран у / хоме / .... / публиц_хтмл / ПхотоПост

Ово је такође пхотопост.кккк.иии

Су копирале сам стил од вбуллетин до ПхотоПост и
Превод заставе појављују тамо. Али када кликнем на заставу, она поново скаче на главни форум са главним форуму преведени. Када се вратим у ПхотоПост форум, то није преведен. То је такође проблем ако кликнем на било који од подфорума ПхотоПост.

Мозе ли неко да помогне?

kamilkurczak
22-02-11, 12:20
Молимо Вас да залепите овде УРЛ за интеграцију упутства које сте направили.

bcraytor
26-02-11, 01:01
ВалуатионЕнгинеер.цом / огласи ВалуатионЕнгинеер.цом / преглед и ВалуатионЕнгинеер.цом / ПхотоПост

kamilkurczak
22-04-11, 09:54
Здраво, Молим вас да потврдите да је ово питање и даље на вашем форуму (да ли је потребно још наша помоћ?)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.9.99