СДА

Виев Фулл Версион: Стоп гледа после к промашаја (базе података Цацхе)

Snake
08-02-11, 20:36
Ово је подешен на 15

Да ли би рецимо 5 да вбет брже?

Као сигурно после 5 покушаја познато је да ли да користе кеш или не.

Youngster
08-02-11, 22:19
Хмм, ја ћу разговарати са Камила, али мислим да сте у праву, за 100% ћу писати кад ће се консултовати са Камил

Snake
08-02-11, 22:21
ок

Snake
09-02-11, 12:07
Да ли је то заиста тако тешко да одговорим?

Youngster
09-02-11, 12:12
Није баш тешко, али ако желите добро анвсер, потребно је да га консултују:)

Snake
09-02-11, 12:13
Право, добро и програмери су на форуму данас, одговорили су на мој други тхреад

Youngster
09-02-11, 14:36
Да, змија у праву си, 5 је добро да се вБЕТ брже, ја сам тестиран на тесту форум и праву си.
Хвала на анвсер

Snake
09-02-11, 14:39
Велики, који ме доводи до моје следеће питање, да ли би и даље ниже било боље, рецимо 3.

Snake
14-02-11, 12:09
Зашто је подршка увек тако фрицкинг споро?

То није тешко питање!

kamilkurczak
14-02-11, 12:44
здраво,

Ова опција је описано у админцп-> вБЕТ-> кеш
Само гласи: Уколико подесите ову вредност прениска да ће се смањити страна брзину генерације.

Ово је оптионали, на једном форуму ће радити боље са високом вредношћу, на другом - са веома ниским. На наш главни вБЕТ форуму смо ову опцију поставили на 15..

Ово је опционално. Морате теста најбоља опција за ваш форум.

Snake
14-02-11, 12:48
ЈА донт схватити како то деградира перформансе, сигурно нижа је бржи, без обзира на форуму.

Ако је погледао за 3 пута да мора бити довољно да се пронађе превод.

Зашто би неки блог треба да се тражи од 15к, а неки 5к, доеснт смисла.

Такође, админцп енглески је тако лоше, то је разлог зашто ми треба појашњење. Могу да читам само добро, тако молимо не ми место негде другде, желим подршку, зато сам овде.

kamilkurczak
14-02-11, 12:55
Дакле, зашто је то опција? Зато што је једна форума имају више садржаја и сл
Радимо на нашим и нашим клијентима искуство. Боље да можете да промените вредност ове опције:)

Дакле, молим вас, тестирати га за Вас форуму (и ако подесите 0 - искључите ову опцију)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
vBET 4.9.99 brings automatic translations