СДА

Виев Фулл Версион: Решити Стил је не учитавају ПРАВИЛНО

tavenger5
15-12-10, 17:10
Имам проблем са стилова поново у најновијој верзији вБЕТ за 3,8. Локација стилова није тачно. Ево примера ... од стране вБуллетин подразумевани стила учита преко @ импорт: @ импорт урл ("цлиентсцрипт/вбуллетин_цсс/стиле-цбб7765а-00012.цсс"); што указује да, у мом случају - хттп://целлпхонефорумс.нет/цлиентсцрипт/вбуллетин_цсс / стил-цбб7765а-00012.цсс Када приказујете преведену страницу, као што су: изводјаца Форуми - заједница корисника мобилних телефона (хттп://целлпхонефорумс.нет/ес/) цс урл сада: хттп:// целлпхонефорумс.нет/ес/цлиентсцрипт/вбуллетин_цсс/стиле-цбб7765а-00012.цсс Која је сломљена веза. Свака идеја о томе како да поправи ово?

mateuszr
16-12-10, 09:50
Поздрав!
Шта је решење описан овде (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-троублесхоотинг/692-проблем-стиле-лоадинг.хтмл)?

tavenger5
16-12-10, 15:05
Нопе - мој цс је већ чувају као датотеке

kamilkurczak
16-12-10, 16:03
Хмм опишите боље где је проблем.
Био сам на вашем сајту и на свој сајт извора не могу да нађем овај УРЛ ВИТЛ сад код ('ес') - сајт преведен. стил изгледа добро.

Имам:

@import url("clientscript/vbulletin_css/style-cbb7765a-00012.css");

Такође можете покушати ову опцију: админцп-> вБЕТ-> Главни-> ВВВ УРЛ

tavenger5
16-12-10, 16:23
Чини се да ствари изгледају добро док не видите Гоогле кеш: телефон Форуми - заједнице за кориснике мобилних телефона (http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:gqA5ghktfxMJ:cellphoneforums.net/es/+cellphoneforums.net/es/&cd=1&hl=en&ct=clnk&gl=us) То се не јавља на главну ЦСС

kamilkurczak
17-12-10, 16:45
и имате проблем на вашем форуму са стилом или не?
Молимо да објасните то боље, где треба да изгледа.
Хвала

tavenger5
17-12-10, 17:00
Погледајте Гоогле кеш линк изнад

kamilkurczak
18-12-10, 08:59
Желео бих да провере свој сајт са овом алате да га репродукује па опишите овде како ја могу да користе ову алата

tavenger5
19-12-10, 19:12
ево гоогле цацхе-ове странице:

Као што можете видети стил се не учитавају.

kamilkurczak
19-12-10, 19:56
Ок ја ћу га тестирати. Хвала

kamilkurczak
19-01-11, 10:40
је ово питање још увек или не? Ако јесте, молимо Вас напишите овде и ја ћу поново отворити ову тему. сада - решен.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.9.99