СДА

Виев Фулл Версион: Решити прилагођеног предлошка Хомепаге везе



MOGmartin
15-09-10, 12:36
Хи,

Ја сам морао да створи прилагођени предложак од нуле (моја плоча је веома прилагођено).

Све ради у реду, осим када корисник следећи линк на под-језик, веза са главним језиком (тј. домаин.цом) се ажурирају се почетну страну тог језика, (тј. домаин.цом / ен /).

Како могу да надјачати поновно писање специфичних веза, тако да могу да одржавају везу са изворном језику (енглески), уз задржавање главни сајт логотипа користећи нови линк на земљи специфичне почетној страници?

хвала

МОГмартин

MOGmartin
15-09-10, 13:02
ако вам је потребан пример,

1) Молимо идите на мој одбору @ МОГмартин је СЕО форум, фрее СЕО Тоолс & СЕО Блог@сеофорумс.орг (хттп://тини.цц/ипк4и)
2) Кликните на други језик
3) Кликните на Назад на енглески (прва застава).

Морам да подесите које су повезане на иду само почетну главном сајту.

хвала

vBET
15-09-10, 15:49
Ја то видим. Какве промене сте направили на вБЕТ шаблон за генерисање заставе. Такође - да ли сте направили било какве вБЕТ код промене?

MOGmartin
15-09-10, 16:54
Ја то видим. Какве промене сте направили на вБЕТ шаблон за генерисање заставе. Такође - да ли сте направили било какве вБЕТ код промене?

никакве промене уопште, Управо сам направио хард кодирани шаблон у хтмл-у са језицима сам желео, и указао им на исправан директоријум:

тј. Спанисх флаг = повезане на / ен /
Француски заставу = повезане на / ен /

нема логике се користи.

MOGmartin
16-09-10, 12:20
никакве промене уопште, Управо сам направио хард кодирани шаблон у хтмл-у са језицима сам желео, и указао им на исправан директоријум:

тј. Спанисх флаг = повезане на / ен /
Француски заставу = повезане на / ен /

нема логике се користи.

било шта? Бумп? помогне?

итд

vBET
16-09-10, 15:51
никакве промене уопште, Управо сам направио хард кодирани шаблон у хтмл-у са језицима сам желео, и указао им на исправан директоријум:

тј. Спанисх флаг = повезане на / ен /
Француски заставу = повезане на / ен /

нема логике се користи.

Тако да у потпуности променио начин производње заставе. Имајте на уму да вБЕТ генерише заставе УРЛ нормално да не преведене странице и за преведене странице користи се префикс вбет_флаг-који се уклања током превођења праћење (да препознају ваше заставе везе и не додати било код језика). Ви се променила и зато је своју заставу је додао код језика.

Дакле, врати се на вБЕТ шаблон и изменити га ако вам је потребна, или у свом коду провери да ли постоји $ _РЕКУЕСТ ['језик'] и у овом случају додати вбет_флаг-на почетку УРЛ адресе заставе (не слике - Линк око слике).

MOGmartin
16-09-10, 16:29
Тако да у потпуности променио начин производње заставе. Имајте на уму да вБЕТ генерише заставе УРЛ нормално да не преведене странице и за преведене странице користи се префикс вбет_флаг-који се уклања током превођења праћење (да препознају ваше заставе везе и не додати било код језика). Ви се променила и зато је своју заставу је додао код језика.

Дакле, врати се на вБЕТ шаблон и изменити га ако вам је потребна, или у свом коду провери да ли постоји $ _РЕКУЕСТ ['језик'] и у овом случају додати вбет_флаг-на почетку УРЛ адресе заставе (не слике - Линк око слике).

Хи, хвала за одговор.

Сам поглед на ваш код синоћ, довецемо раде како да га прилагоди ... Претпостављам да ћу роњење поново.

проблем са подразумевани предложак који из неког разлога све висине и ширине су постављени на нулу, тако да заставе баш изгледају као тачкице.

да ли знате зашто је то?

хвала!

Мартин

MOGmartin
16-09-10, 16:42
уредник изнад порука да укључи проблема са подразумеваним шаблона,

ХТМЛ Ја тренутно видим је хеигхт = "0" и видтх = "0" на свим заставама .... ?

MOGmartin
16-09-10, 16:52
У реду - наћи проблем.

користите цлеар.гиф као линк фајла, то у супротности са цлеар.гиф да ВБ користи као добро.

У потпуности су постављени сви атрибути величини у вБСЕО, тако да ствара овај конфликт.

Препоручујем промените име цлеар.гиф у будућности издање.

vBET
16-09-10, 19:08
уредник изнад порука да укључи проблема са подразумеваним шаблона,

ХТМЛ Ја тренутно видим је хеигхт = "0" и видтх = "0" на свим заставама .... ?

Ширина и висина су хард-цодед као бројеви: видтх = "16" хеигхт = "11"
Тако да не може да се вБЕТ грешка - можда неки други мод је рашчлањивање слике.

vBET
16-09-10, 19:11
У реду - наћи проблем.

користите цлеар.гиф као линк фајла, то у супротности са цлеар.гиф да ВБ користи као добро.

У потпуности су постављени сви атрибути величини у вБСЕО, тако да ствара овај конфликт.

Препоручујем промените име цлеар.гиф у будућности издање.

Не постоји конфликт, јер се цлеар.гиф је у другим директоријуму. Дакле, пут је сасвим другачије. Слика је одредити које је пуну путању у прегледачу не само по имену. Дакле, молим вас, покушајте да подесите вБСЕО користе више од само име слике:)

Као ја разумем проблем је решен. Да ли вам је потребно више помоћи овде? :)

MOGmartin
17-09-10, 09:24
Не постоји конфликт, јер се цлеар.гиф је у другим директоријуму. Дакле, пут је сасвим другачије. Слика је одредити које је пуну путању у прегледачу не само по имену. Дакле, молим вас, покушајте да подесите вБСЕО користе више од само име слике:)

Као ја разумем проблем је решен. Да ли вам је потребно више помоћи овде? :)

Не, Им ради, хвала!

(Погледајте интеграције узгред буди речено, МОГмартин је СЕО форум, фрее СЕО Тоолс & СЕО Блог@сеофорумс.орг (хттп://сеофорумс.орг))

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1