СДА

Виев Фулл Версион: Решити Гоогле ме слање е-поште око (404) мека грешке!?



mario06
10-09-10, 15:56
У мом вебмастеру сајта Одлазим око 2 порука месечно од Гоогле-а наводећи да су они проналажење (404) меке грешке значење у једноставним речима да су проналажење дупликата УРЛ-ове (вбет транслататед УРЛ-) због брзе и растуће индексирање. Шта треба да урадим да се заустави ова упозорења? У суштини у мојој алатки за вебмастере имам само 2 права (404) не оснива и 102 не оснива због моје роботс.ткт.

-Цацхе подешена на 15 дана
-Гуестцацхе офф

basketmen
11-09-10, 11:51
Шта треба да урадим да се заустави ова упозорења?

Верујем да само је потребно 301 преусмеравање старог урл (променио УРЛ који већ не раде) на нови УРЛ (УРЛ странице која ради сада) са хтаццесс, само тражи око форуму који онај који вам заиста треба

mario06
12-09-10, 09:39
Ја само укупно 2 реалног 404 грешке, Гоогле је ми говорили да имам стотине меких (404) грешке али када кликнем на њих они су ипак раде то има неке везе са преведена УРЛ-у су написали ми леђа говоре ми се да индексирање расте пребрзо, али у дупликатима ...

У сваком случају оно што могу да додам на мој хтцаццесс да се "сакрију" ову од Гоогле-а пре него што се луд.

basketmen
12-09-10, 10:17
Ја само укупно 2 реалног 404 грешке, Гоогле је ми говорили да имам стотине меких (404) грешке али када кликнем на њих они су ипак раде то има неке везе са преведена УРЛ-у су написали ми леђа говоре ми се да индексирање расте пребрзо, али у дупликатима ...

У сваком случају оно што могу да додам на мој хтцаццесс да се "сакрију" ову од Гоогле-а пре него што се луд.
хехе Мислим да је мој задњи пост изнад вец је одговорио можете га преусмери са 301 хтаццесс, или можда ја сам мисс разумевање, ако можете дати Вхатс пример изгледа као стари УРЛ (променио УРЛ који већ не раде, добијају сада 404 грешке) да би Нови УРЛ (УРЛ странице која ради сада)

vBET
12-09-10, 14:23
Хи. Молим вас дати више детаља. Као ја разумем алатке за вебмастере вам говори да сте само 2 прави 404 грешке, али Гоогле још увек е-пошту о много 404 грешака. Али то су стварно раде ... Ја сам мало збуњен овде;)

Молимо приложите пуну Гоогле е-пошту садржаја и неке од тих 404 линкова.

mario06
15-09-10, 07:40
Не могу вам послати "раде" Мека 404 грешке везе више зато што сам испразнио вБЕТ табеле, сада нисам добијају меке 404 грешке више сам све исправно 404 Нот Фоунд одговора. Дакле, у овом тренутку вБЕТ је крива овде, желео бих да вас подсетим да Гоогле не воли Мека грешке и да ће вам казни са ниским Паге Ранк и АдСенсе ако иде на довољно дуго.

Поздрав

vBET
15-09-10, 14:56
Жао али у овом тренутку не разумем шта тачно ради о. Молимо опишите га, другим речима. Не морате мека 404 грешке ениморе, само исправан 404 - молим вас дајте неке примере страница која не ради. Колико грешака као што су оне постоји? Сте написали пре него да имате само 2 тежак 404 грешака. Да ли још увек имамо овде проблем?

kamilkurczak
07-10-10, 13:55
Без одговора - решен. Ако не - напишите овде и ја ћу поново отворити ову тему.
Хвала

mario06
13-01-11, 07:00
Морао да окрене 15 дана кеш максимално до 5 дана да се превазиђе овај проблем.

kamilkurczak
13-01-11, 11:06
тако да сада је то решено, зар не?

mario06
18-01-11, 10:34
Да сам решио овај проблем, али на своје, а не из подршке.
Можете да затворите овај проблем.
Поздрав

kamilkurczak
18-01-11, 11:34
ок хвала за потврду

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1