СДА

Виев Фулл Версион: Решити ЦМС-превод се разликује када је гост, а када на форуму



brubros
06-09-10, 05:00
Увек сам пријављени на СМФ као администратор. Али пре неколико дана сам био тестирање нешто и улоговани се као администратор и само гледа мој сајт као нерегистровани гост. У ЦМС на насловној страни имам чланак који почиње ББЦОДЕ [Ланг = ср] (португалски), али кад погледам на насловној страни као нерегистровани корисник резиме појављује као филипински. Онда, ако се пријавим као администратор, резиме на насловној страни појављује се у енглеском језику, као што сам очекивати, превод са португалском. Врло чудно да су два различита понашања на основу пријављени у статусу. Ако вам треба више информација, молимо Вас да видите мој сајт, и ако треба да, будите слободни да се пријавите користећи информације за пријављивање сам претходно дате да вам за најновије надоградње инсталације. Ако не можете да пронађете информације за пријављивање сам претходно дали, молим вас само ми јавите и ја ћу АМ те информације за вас. Ваша помоћ, као и увек, је веома добродошла!

vBET
06-09-10, 07:48
Највероватније сте укључили Гост Цацхе и неко едитовање порука. Тако да мислим да је разлог је:
1. Неко је написао поруку за које Гоогле налази погрешном језику.
2. То је већ кеширани у кеш Гост
3. Неко је корекција у поруци (ханге језик)
У таквом сценарију можете да видите различите језика за госте (који су хацхед резултат) и за пријављене кориснике. Имајте на уму да у том случају ће се нестати након истека кеш (подразумевано 1 сат за релевантне стране).

Молим вас, реците да ли проблем нестаје (тако да то само била кеширани резултат) или ми треба да истражи ово питање више.

brubros
07-09-10, 14:17
Хвала. Ваше објашњење Изгледа да тачно описују околности грешке, јер погрешан превод изгледа да нестану као проблем током времена на сваком чланку. Да бисте избегли овај проблем, треба да искључите кеш? Пошто сам једини стварање ЦМС чланака и једини са стварањем / модификација приступ је ова грешка се уводи Гоогле?

vBET
07-09-10, 19:20
Гоогле не увек пронађе одговарајући језик. Обично то ради добро, и даље понекад не. Сигуран сам да Гоогле је свестан о томе.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1