СДА

Виев Фулл Версион: Захтев помоћ за подразумевани језик



Cybershaolin
14-11-09, 08:26
Стварно лепо производа. Хвала јос једном за ово хацк. :)

Ја бих је потребна помоћ или захтев да ради. За нове кориснике на форуму, то је у реду јер имају поље да одаберу своју подразумевани језик, али за све постојеће кориснике, нема вредност скуп, то је само ставља "Није постављен". Можете ли ми дати упит изврши, како би се аутоматски ставља подразумевани језик уместо "Није постављен" (у мом случају то је француски за подразумевана вредност)? То је зато што чак и ако сте ставили тема на форуму говори да корисницима да мењају своје информације, многи од њих неће прочитати да нит.

Било би лепо ако може да промени то аутоматски за своје постојеће кориснике.

Хвала.

vBET
14-11-09, 14:29
Не морате да подесите подразумевани језик за своје кориснике. Ако се не подразумевани језик постављен, онда вБЕТ претпоставља да је исти као форум језика и предузимати никакве акције када се нове поруке долазе (узрок су то у форуму језику):)

Cybershaolin
14-11-09, 17:50
ОХ, није знао о томе, жао. Хвала на одговор.

vBET
14-11-09, 23:53
Нема проблема - ја сам овде да вам помогнемо:) Питајте кад год вам је потребно. И за нове функције или интеграција:)
Хвала.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET 4.10.1