СДА

Виев Фулл Версион: Да конфигурише за ваш сајт и језик



ladiesletsride
08-11-09, 21:09
неко почните нит оно што нас ће како да инсталирате ову на наш сајт, јер не постоје реалне упутства. где да тачно отпремите ствари и конфигурисати ствари. Желим ово да лоше раде ..

управо сада на мом сајту када кликнете на језик не мења ствар

и како да га додати на моју страницу ЦМПС

ладиеслетсриде.цом је мој сајт .. ПОМОЋ ******

vBET
08-11-09, 21:59
За вБЕТ 2.к све инсталационе инструкције у мод тхреад:
ББ предузећа Преводилац - вБуллетин.орг форум (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховтхреад.пхп?т=220886)

Ту је и посебан одељак у Најчешћа питања први пост.

Молим вас јелен оне упутства и након тога у случају било каквих питања само питајте:)

vBET
08-11-09, 22:00
и како да га додати на моју страницу ЦМПС

ЦМПС страници? Молимо да опишете више и пошаљите УРЛ.

ladiesletsride
08-11-09, 22:24
мој УРЛ је ладиеслетсриде.цом

Морам да га инсталирате за ВБ напредне ЦМПС

његов Цонтент Манагер за вБуллетин

vBET
08-11-09, 23:35
О ББ напредне ЦМПС - вБЕТ 2.к није интегрисана са њим у овом тренутку. Дакле, сада можете да инсталирате вБЕТ 2.к и уживајте преводе за вБуллетин страница.

Интеграција са другим Модс ће бити у складу са највише коришћен (најтраженијих) за вБЕТ 3.к.

За 2.к нудимо бесплатне помоћи за друге Модс аутора како бисмо њихове одбране интегрисан са вБЕТ. Тако да увек можете питати друге аутор мод да нас контактирате о овом питању:)

ladiesletsride
09-11-09, 06:59
О ББ напредне ЦМПС - вБЕТ 2.к није интегрисана са њим у овом тренутку. Дакле, сада можете да инсталирате вБЕТ 2.к и уживајте преводе за вБуллетин страница.

Интеграција са другим Модс ће бити у складу са највише коришћен (најтраженијих) за вБЕТ 3.к.

За 2.к нудимо бесплатне помоћи за друге Модс аутора како бисмо њихове одбране интегрисан са вБЕТ. Тако да увек можете питати друге аутор мод да нас контактирате о овом питању:)

Имам га. је било лакше онда сам мислила. само идите на заглавље шаблон и налепите

$ Вбентерприсетранслаторфлагс

и то ради добро. сам га на моје заглавља и подножја .. То ће олакшати своје чланове

vBET
09-11-09, 20:03
То је велика:)

leigh123linux
12-11-09, 20:49
Било би добро кад би овај плугин игнорисати текст у коду блокова.


форумс.федорафорум.орг / п = 1114769 сховпост.пхп &? постцоунт = 1 & језик = ср


ПС Нисам могао порука пуну везу, па сам левом хттп:парт

vBET
13-11-09, 23:35
Било би добро кад би овај плугин игнорисати текст у коду блокова.


форумс.федорафорум.орг / п = 1114769 сховпост.пхп &? постцоунт = 1 & језик = ср


ПС Нисам могао порука пуну везу, па сам левом хттп:парт

Требало би. Тест код:


su
rpm -Uvh http://download1.rpmfusion.org/free/fedora/rpmfusion-free-release-rawhide.noarch.rpm http://download1.rpmfusion.org/nonfree/fedora/rpmfusion-nonfree-release-rawhide.noarch.rpm
yum install kmod-nvidia xorg-x11-drv-nvidia-libs.i686 xorg-x11-drv-nvidia-libs.x86_64
reboot


То је добро ради овде (не преводе), а такође треба да ради на вБЕТ 2.к од верзије тачно користите?

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations