СДА

Виев Фулл Версион: Решити Унсуццесс прича?



mario06
14-07-10, 04:27
С обзиром да вБЕТ држи сервера ЦПУ оптерећење прилично висок и од 350к постова само 2% теме се индексирају на различитим језицима је то заиста вреди?

Ви сте инсталирали вБуллетин тако да је ово мора за израду вБЕТ не у потпуности је посао?

Да ли је | био овај мод тестиран на не вБуллетин одбора?

Који проценат се даје вБуллетин и вБЕТ за индексирање?

У успешних прича веома мало информација Гивин чинећи ствари мало нејасно за мене.
вБуллетин инсталиран | подешавања?
Сервера?
вБЕТ подешавања?
вБуллетин подешавања?
вБуллетин подешавања?
Гоогле ПР?
итд?

mario06
16-07-10, 16:18
Дневни горе:)

Ramses
16-07-10, 19:49
Немам вБСЕО инсталиран и тако далеко да кажем да једва може да види повећање посетилаца. Ок, можда мало више енглески, пољски или другом језику, али у броју посетилаца говоримо од можда 500-1000 додатних посетилаца месечно. Дневни можда 30 додатних посете, у процентима то је повећање од 1%.
Тако да мислим да најбољи ефекат ће се десити само ако је инсталиран вБуллетин.

pepito69
16-07-10, 20:31
Хи,
Ја не користим вБуллетин.
Почео сам да користи вбет 5. овог месеца. У 10 дана посете расту. У%:

(15,79%)
посета: 24,813
Пре: 21.429
Ја што сам ће имати више од 1000 додатних посетилаца дневно у неколико времена.
Али ја немам све моје уеб преведена, само форуми. Овај производ (вбет) је добра (ок. .. сјајно ...) идеја али доводи ме је лудо са многим проблемима. У кратком времену да је лако рећи да је то у реду, али хајде да видимо шта се деси у неколико месеци ...

mario06
17-07-10, 18:29
Не видим разлику у више корисника од мог форума је у сталном порасту у последњих неколико година и мој АдСенсе приход остао исти осим тога ја сам праћења све у блиској сарадњи са Гоогле Аналитицс, убеђен сам да вБуллетин са УРЛ прерађује се мора да видим неке значајне резултате, имајте на уму да имам вБуллетин али деинсталиран то зато што додаје још стрес на сервер и од сам за много година ја не сигурно можете да додате УРЛ адресу преписе тако да у овом тренутку мислим да је то бескористан

Право решење за успех је квалитет садржаја и висок ПР-повратне везе ово је моје лично мишљење али ја препоручујем вБЕТ једноставно за своје превод функција која је вредна имовина

pepito69
17-07-10, 18:41
Право решење за успех је квалитет садржаја и високе односе с јавношћу

То је најважније, наравно.

mario06
18-07-10, 10:45
Хи,
Ја не користим вБуллетин.
Почео сам да користи вбет 5. овог месеца. У 10 дана посете расту. У%:

(15,79%)
посета: 24,813
Пре: 21.429
Ја што сам ће имати више од 1000 додатних посетилаца дневно у неколико времена.
Али ја немам све моје уеб преведена, само форуми. Овај производ (вбет) је добра (ок. .. сјајно ...) идеја али доводи ме је лудо са многим проблемима. У кратком времену да је лако рећи да је то у реду, али хајде да видимо шта се деси у неколико месеци ...

Пошто је ваш форум је нов то може бити случајност или можда мој форум је већи, тако то траје дуже време ће ионако рећи. Али знајући подешавањима и подешавања за приче о успеху би ни повредити.

Срдачан поздрав

mario06
18-07-10, 10:51
Немам вБСЕО инсталиран и тако далеко да кажем да једва може да види повећање посетилаца. Ок, можда мало више енглески, пољски или другом језику, али у броју посетилаца говоримо од можда 500-1000 додатних посетилаца месечно. Дневни можда 30 додатних посете, у процентима то је повећање од 1%.
Тако да мислим да најбољи ефекат ће се десити само ако је инсталиран вБуллетин.

Али као што сам горе рекао, то не додају додатне упита и без УРЛ пише да не би био ефикасан као са урл преписе и сви ми да на средњи / велики форум, то није препоручљиво, тако да сам ударио ћорсокак и воле у не инсталирате.

vBET
20-07-10, 20:24
С обзиром да вБЕТ држи сервера ЦПУ оптерећење прилично висок и од 350к постова само 2% теме се индексирају на различитим језицима је то заиста вреди?

Ви сте инсталирали вБуллетин тако да је ово мора за израду вБЕТ не у потпуности је посао?

Да ли је | био овај мод тестиран на не вБуллетин одбора?

Који проценат се даје вБуллетин и вБЕТ за индексирање?

У успешних прича веома мало информација Гивин чинећи ствари мало нејасно за мене.
вБуллетин инсталиран | подешавања?
Сервера?
вБЕТ подешавања?
вБуллетин подешавања?
вБуллетин подешавања?
Гоогле ПР?
итд?

Имајте на уму да вБЕТ не чини ништа за нормалан страница - ако је ваша оптерећење процесора одрасте то значи да су ваши преведене странице посетили - тако да се успех тако што додатно саобраћаја на преведена страна. Нове саобраћајне увек ће заузимати више средстава са вашег сервера, без обзира да ли је имају вБЕТ или било који други начин.

Такође, имајте на уму да вБЕТ је високо конфигурабилан мрава можете једноставно смањити оптерећење процесора - да видимо наговештаје перформансе: хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/генерал-дисцуссионс/243-вбет-перформанце.хтмл
Наши клијенти користе вБЕТ са заиста огроман форум без икаквих проблема са перформансама, ако сте га онда га имате на лични захтев. Морате једноставан начин да га уклоните користећи наш рад савета.
Сада захваљујући вБЕТ имате 52 пута више садржаја - она не може бити магично урадити. Потребно је мало више ресурса - ако не можете да рукује на вашем серверу - једноставно га конфигуришете:) У примеру онемогућили неким језицима. Али, стварно сам био на ваш форум и видим да су преводи брзо форкинг, тако да не препоручујем да уклања неке преводе у том случају. Пишете о више процесора употребе - ово није проблем. Докле год имате неке бесплатне процесорских ресурса и одговори су брзо то само значи да користите своје ресурсе.

вБЕТ могу у потпуности функционисати без вБуллетин - ви га користите на овај начин тако да га већ знате. И вБЕТ то је посао у потпуности без вБуллетин - вБСЕО нема ништа заједничко са преводима и подржава вишејезичне заједнице. Такође СМФ 4.к има свој СЕО линкове подршке и вБЕТ такодје помаже својим земљама превод.

вБЕТ су у потпуности тестирани без вБуллетин и имамо много клијената који га користе на овај начин - укључујући и тебе. Тако да можете сами себи да ради. Ја стварно не разумем извор ово питање ... Ако сазнате нешто раде погрешно на табли - само га молим да констатује у секцији грешака извештавања.

Проценат у индексирање даје за кабину вБуллетин и вБЕТ је 0% - ниједан од тих чине индексирање. И ту нема никаквог алат који ће учинити индексирање за вас на вашем форуму. Индексирање се обавља од стране Гоогле-паука који раде као гости на вашем форуму.

Успешни примери су дати од стране наших корисника - можете једноставно да их питате о детаљима. Али ово је дефинитивно погрешно одељак за ово - овде вБЕТ кошнице помоћно особље. Само питајте их премијер - видећете ко пише коме прича. Дали смо неке примере у приче о успеху, али само форума власник може вам дати детаље о свом конфигурацији ако жели.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1