СДА

Виев Фулл Версион: Решити Преусмеравање грешке



wowglider.de
05-07-10, 10:56
Здраво, ја се у УРЛ адресама са посебним знакова (@, ~, *, итд) увек преусмеравање грешку.


REMOVED URLS BY ADMINISTRATION

kamilkurczak
05-07-10, 12:05
Покушао сам ове везе. Почетна увек приказ. Страна увек приказује. Можете ли да опишете Ваш проблем боље?

wowglider.de
05-07-10, 16:37
Видим, неки раде, али сам нашао ово не ради: Ворлд оф Варцрафт - Гамецард вир ~ 11Еуро - Страница 2 (хттп://вов.глидер-форум.де/аф/аллгемеинер-оффтопиц/12848-ворлд- од-Варцрафт-игра са картама-~ 11еуро-2.хтмл) Овај сајт има петљу за преусмеравање. Веб страница у

http://wow.glider-forum.de/af/allgemeiner-offtopic/12848-world-of-warcraft-gamecard-~11euro-2.html

резултирала је превише преусмеравања. Обришете колачиће за овај сајт или дозвољавајући треће колачићи могу реши проблем може бити. Ако проблем није фик, то је вероватно проблем са конфигурацијом сервера, а не проблем са рачунаром. Предлози: Преузмите ову веб страницу касније. За више информација о овом проблему. Више информација о овој грешци

kamilkurczak
05-07-10, 17:05
Овај сајт ради. Можете ли да опишете како ја могу да репродукују том питању? Шта треба да урадим да ову страницу са погрешно преусмеравање?

wowglider.de
06-07-10, 00:01
Ворлд оф Варцрафт - Игра картица за ~ 11Еуро - Страница 2 (~ 11еуро хттп://вов.глидер-форум.де/аф/аллгемеинер-оффтопиц/12848-ворлд-оф-варцрафт-гамецард--2.хтмл) ову тему ради?

vBET
06-07-10, 00:45
Не ради. Молим вас дајте ми УРЛ страницу на којој је генерисана таква веза.

vBET
07-08-10, 12:17
Још увек нема одговора. Помозите нам да вам помогнемо:) Као што можете видети овде хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет-тестинг-мессагес/913-тест- ~-титле.хтмл на нашем форуму везе са ~ знаком раде. Зато нам је потребно додатне информације од вас да би могли да вам помогну. Ако добијемо никакве информације претпоставимо да питање реши или није релевантан више.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1