СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблем интеграције ревиевпост / ПхотоПост



pepito69
04-07-10, 13:08
Хи,
Управо сам купио свој мод и то добро ради на форумима али пратим ваше инструкције да омогући преводи текстова на другим модова, али морам да радите сометинг погрешно.
Форум фолдеру:
: / / Мој домен / форум

Мод фолдера (овде је проблем):
: / / Мој домен / Опинионес
Његова попут ПхотоПост, назива ревиевпост.

Сам урадио ово:
# У пакету вБЕТ / до-нот-уплоад/тоолс/вбентерприсетранслатор_фронт_цонтроллер.пхп промене 'СЕТ_ХЕРЕ_ФУЛЛ_ФОРУМ_ДИРЕЦТОРИ_ПАТХ да своју пуну путању директоријума форуму.
Не користите '/' на крају. Ако не знате шта је ваш пут, погледајте доле за упутства.
# Копирање вбентерприсетранслатор_фронт_цонтроллер.пхп фајл директоријума користи Министарство одбране у УРЛ

Онда сам се изгубио. Ово је мој хтаццесс у / Опинионес:
РевритеЦонд% {} КУЕРИ_СТРИНГ преусмерен =!
РевритеЦонд% {} КУЕРИ_СТРИНГ језик =
РевритеРуле ^(.*)$ вбентерприсетранслатор_фронт_цонтроллер.пхп преусмерени = $ 1 &? Вбет_оутсиде = фалсе [Л, КСА]

РевритеЦонд% {} КУЕРИ_СТРИНГ вбет_оутсиде = истина!
РевритеРуле ^(.*)$ $ 1 вбет_оутсиде = труе [Л КСА]?

Шта радим погрешно?
Хвала
Ах, и ја имам дефинисано у админцп фолдера / Опинионес / и / Фотос /, у води именике и праћење УРЛ и УРЛ за праћење ван Директоријум форума

kamilkurczak
05-07-10, 12:15
Овде имате решење.


Молим вас, наћи овај део поста:

How to integrate vBET exactly with this mod:

* PhotoPost - see instructions for case 4 and 5

vBET
06-07-10, 00:03
Тачно - пхопопост не подржава глобал_цомплете куку:) Молимо вас јелен наговештај Камил је - ви ћете тамо наћи све потребне кораке како да се интегрише. Тестиран и ради:)

pepito69
06-07-10, 00:56
Ја ћу пробати сутра ће вам рећи, и хвала.

tsak76
06-07-10, 22:26
Тачно - пхопопост не подржава глобал_цомплете куку:) Молимо вас јелен наговештај Камил је - ви ћете тамо наћи све потребне кораке како да се интегрише. Тестиран и ради:)

може у рећи мене шта тачно да урадите да интерграте са ПхотоПост Про, свог у фолдер / пхотос / шта да стави у хтаццесс у / фотографије? БТВ Ја користим ПхотоПост Про

vBET
07-07-10, 13:19
Упутства су ппроприате за ПхотоПост Про верзију.

О тачном садржају - све је описан у датим упутствима. Молим вас реците тачно које корак интератион не разумеју и ми ћемо га описати боље за вас.

Такође, имајте на уму да ако желите да то уради за вас на вашем серверу, тада можете користити услуге интгратион за $ 30 (). Ипак саветујемо вам да јелен упутства и сачувајте новац - ми ћемо вам дати наше бесплатне онлине подршку, описује сваки корак који не разумете. У том случају само реците који корак захтева бољи опис? Уколико сте већ то урадили и то доеснт ворк - Молимо Вас да нас иоуе хтаццесс садржај након интеграције и ми ћемо проверити да ли је у реду..

tsak76
07-07-10, 14:20
Само ми реци шта треба да ставите у директоријум ПхотоПост хтаццесс

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET Translator 4.10.1