СДА

Виев Фулл Версион: Решити Наслов превод прекинуо у вБадванцед (последњих теме)



mario06
25-06-10, 19:01
То је недавно теме у вБадванцед, пост је потпуно написан на француском и преведен на италијански, али као што можете видети са слике наслов није комплетан и требао да буде: Уии Схифт 04.03

хттп://имг204.имагесхацк.ус/имг204/9100/30178761.јпг

Немам писмо / речи ограничења у вБадванцед, у ствари, 57 слова у насловима су веома честе на мом форуму.

vBET
25-06-10, 19:06
Највероватније сте поставили веома кратак максималну слова титулу тамо (ако је чак и конфигурисати). Дакле, шта се деси да вБадванцед смањи наслов тако од (простор додаје да би се избегло евалуација):
[Л = ангтитле фр] Вии [/ л, ангтитле]
остаје само
[Л = ангтитле фр] В. ..

и вБЕТ препознаје сломљена лангтитле тако да је завршио и превести. И Гоогле превод за француски В. .. Изгледа да је В. ..

То је оно што највероватније се дешава. Ако јесте - онда нема никаквог буг. вБЕТ само ради добро, а ви само смањити право на кратко. Молимо вас да проверите других дуге наслове и избројте до колико знаци то су рез, такође траже конфигурацију ове дужине (или питати ВБА тим).

Молимо потврдите да ли је то одговарајућа објашњења и да ли је потребна наша помоћ у будућности овај проблем:)

mario06
25-06-10, 19:15
Проблем је Вбет, ево антера пример вБетс ауто-преведених и редовно један:

хттп://имг16.имагесхацк.ус/имг16/7762/вбет.јпг

vBET
25-06-10, 22:20
Проблем је Вбет, ево антера пример вБетс ауто-преведених и редовно један:

хттп://имг16.имагесхацк.ус/имг16/7762/вбет.јпг

Имајте на уму да [л = ангтитле фр] узима 14 знакова, тако да је [л = ангтитле фр] и. .. чини 15 карактера из оригиналне наслов

У наслову: [Гуида] Слободна Откључај Е. .. ако не рачунајући [Гуида] (може бити неке префикс не назив) а затим из наслова остаје вам 13 знакова. Нисте сигурни зашто не 15 - можда алгоритам узима неке екстра за префикса.

За мене то изгледа као ситуација описана раније. Али, ми лако можемо да проверимо. Молим вас:
1. Отвори фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп
2. Пронађи:

$output =& vbet_parseTitleGlobally($output,true);
3. Коментар је - тако заменити на:

//$output =& vbet_parseTitleGlobally($output,true);
4.. Уплоад фајл на сервер и проверите није превео страницу на којој сте је видели (бити пријављени да у случају госта кеш користи)

Молим вас, реците како ће сада изгледати. Након тога поништите промене.

mario06
26-06-10, 09:49
У наслову: [Гуида] Слободна Откључај Е. .. ако не рачунајући [Гуида] (може бити неке префикс не назив) а затим из наслова остаје вам 13 знакова. Нисте сигурни зашто не 15 - можда алгоритам узима неке екстра за префикса.

[Гуида] није префикс то је део наслова који има 57 карактера, укључујући размаке.


Имајте на уму да [л = ангтитле фр] узима 14 знакова, тако да је [л = ангтитле фр] и. .. чини 15 карактера из оригиналне наслов

14 карактера (ББцоде)
+
10 карактера, укључујући размаке (наслов име)
=
24 карактера (укупно)

па проблем је у вБет


1. Отвори фајл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп
2. Пронађи:
ПХП Цоде:
$ Излаз = & вбет_парсеТитлеГлобалли ($ излаз, труе);
3. Коментар је - тако заменити на:
ПХП Цоде:
/ / $ Излаз = & вбет_парсеТитлеГлобалли ($ излаз, труе);
4.. Уплоад фајл на сервер и проверите није превео страницу на којој сте је видели (бити пријављени да у случају госта кеш користи)

Молим вас, реците како ће сада изгледати. Након тога поништите промене.

Ја ћу морати да сачекате док други ауто-преведен нити ће се појавити

vBET
27-06-10, 00:14
Само направио неке теста порука, односно копију овај који си описао на почетку.

Молим вас су ове потврде - ми ћемо вас питати за приступ детаље, проверите га и решити, када ћемо добити потврду да је то не само смањити наслов сувише кратко вредности

vBET
05-07-10, 07:12
Још увек чека потврду:)

mario06
06-07-10, 15:52
нису радили, рецимо да пре него што сам добио и. .. Сада имам [л = ср ангтитле] и. ..

vBET
07-07-10, 13:25
нису радили, рецимо да пре него што сам добио и. .. Сада имам [л = ср ангтитле] и. ..

Дакле, као што видите алради га исећи на такве кратке. Није вБЕТ узрок - покушајте га диссаблинг вБЕТ - добићете исти. Питање је зато сто су Министарство одбране смањење наслов што је кратак ...

Молимо потврдите да је са вБЕТ диссаблед још увек је тако кратак ([л = ср ангтитле] и. ..), као и у том случају вас молимо, наћи конфигурацију за свој мод који би омогућили да се ово сечење дуже или питајте особље вБадванцед да ХЕП вас са овим питањем.

mario06
14-07-10, 04:12
ако сам једноставно измените копију наслов / пасте наслов онда ради тако да је вбет вези.

kamilkurczak
14-07-10, 13:51
Молимо потврдите да је са вБЕТ диссаблед још увек је тако кратак ([л = ср ангтитле] и. ..)

шта о овом питању са вБЕТ диссаблед?

mario06
14-07-10, 16:42
ради без вбет

kamilkurczak
14-07-10, 17:25
Ок, ја сам истражити проблем и покушати да реши

mario06
16-07-10, 16:17
ок, ја чекам.

поздрав

mario06
19-07-10, 14:43
још увек чекају хвала

vBET
20-07-10, 21:10
Хи - молимо да Извињавам се за дуго времена евалуацију. Ово је било питање које је започео корисник мене и даје Камила током мог одмора време. Па можда је био мало преоптерећен. Тренутно Вратио сам се и да ће радити да се коначно затвори питање:)

Мислим да би било најбоље кад бисмо само да проверимо на табли и исправи је, уместо од губитка више времена. Зато вас молим само ми пм приступ детаље форум ФТП и Администратор КП. Такође, молим вас дајте ми тачан УРЛ страницу на којој могу да видим ово питање. Ако није видљив одмах - молим измишљају да је на неком тесту тема - ви ће га уклонити након што исправан питање.

mario06
26-07-10, 13:34
Ок, ја сам истражити проблем и покушати да реши

Све исправке?

vBET
26-07-10, 20:15
Молим вас само погледајте на последњем одговор - зато што нисмо у могућности да га репродукује на нашим серверима смо вас питао за приступ детаље. Ми ћемо цхцек и исправи је на месту:)

mario06
05-08-10, 06:52
Волео бих да га поправи себе, дај ми неке опције, тако да ја могу пробати, када сам кликните на измени навој (не додирнете било шта), а затим притисните Сачувај све ради без проблема што значи да показује право.

kamilkurczak
05-08-10, 10:53
Да, али Мицхаł писао у ранијим поруке своје предлоге за решење. Нису радили.
Ми не можемо да репродукује то питање на нашем тесту форуму, тако да је веома тешко наћи добро решење.
Ако знамо где питање је у коду, то ће бити лако наћи решење.

mario06
05-08-10, 14:55
Зар не можеш ми дати нека друга решења? Волео бих да ДоИтМиселф, тако да у будућности ћу знам шта да радим без мучи нико на сваком ажурирању.

Као што сам рекао све што имам да урадим да поправи грешка изаберите ставку Уреди (додир ништа), а затим сачувајте да би наслов раде исправно. :)

vBET
06-08-10, 08:34
Волео бих да га поправи себе, дај ми неке опције, тако да ја могу пробати, када сам кликните на измени навој (не додирнете било шта), а затим притисните Сачувај све ради без проблема што значи да показује право.

Ако се добро разумем - када назив је оштећена и ви направили уређивање и чување без промене било шта, онда је исправљена? А како то изгледа за нову тему - да ли је сломљен или ОК?

Такође - Још увек чекам за приступ детаљима да би могли да реше овај проблем. У овом тренутку да га држите себе. Молим вас детаљи АМ приступ тако да ћемо моћи да реши проблем и затворите га.

vBET
06-08-10, 08:39
Зар не можеш ми дати нека друга решења? Волео бих да ДоИтМиселф, тако да у будућности ћу знам шта да радим без мучи нико на сваком ажурирању.

Као што сам рекао све што имам да урадим да поправи грешка изаберите ставку Уреди (додир ништа), а затим сачувајте да би наслов раде исправно. :)

Још једном - ми је потребан приступ вашем форуму. Прво треба да пронађе узрок питање моћи да га поправи. И ми ћемо тражити решење које ће бити укључене у следећу верзију - па смо попуните пронађемо решење које неће захтевати никакве промене у сваку исправку.

У овом тренутку не можемо вам дати ДоИтИоурселф решење, јер немамо решење, а ви сте нас држе за то проналажење. Уколико желите да га реши - молим вас дајте нам приступ. Ако сте свесни о питањима безбедности, онда молимо вас да привремени рачуни за нас, или промену лозинке на неке привремене или креирајте пример тест вашег форума са репродуковати проблем.

mario06
19-08-10, 08:48
Ако се добро разумем - када назив је оштећена и ви направили уређивање и чување без промене било шта, онда је исправљена? А како то изгледа за нову тему - да ли је сломљен или ОК?

Такође - Још увек чекам за приступ детаљима да би могли да реше овај проблем. У овом тренутку да га држите себе. Молим вас детаљи АМ приступ тако да ћемо моћи да реши проблем и затворите га.

Да то раде.
1. Изаберите опцију измени
2. Не ради ништа
3. Само сачувајте
Радови = 100% значи да ништа није сломљен!

vBET
21-08-10, 17:30
Дакле, можда је већ решен и оно што видите је само кеширани лош резултат из претходне верзије. Молим вас реците како се то ради потпуно нову тему - су резултати у реду онда (без прављења ове лутке Едит корак). Ако реду онда мислим да је то питање више не постоји и ми да затворите овај проблем:)

kamilkurczak
27-08-10, 16:28
Без одговора - тако ја разумем то је решено. Ако не пишите овде и ја ћу поново отворити ову тему.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vB Enterprise Translator 4.10.1