СДА

Виев Фулл Версион: Решити Надоградња грешка



Ramses
22-06-10, 16:45
/ Хоме / ввв / доц /*****/ миСите / ввв / форум / глобал.пхп (238): евал () 'д цоде он лине 3
Добили овај после надоградње од 333 до 334, отпремио све фајлове и увозни производ (проверити замени постојећег производа).
Било која савети?

vBET
22-06-10, 16:49
Молим вас дајте свој тачан ББ верзију и садржај датотеке глобал.пхп око линије 238 (и тачка која је од њих 238).

Ramses
22-06-10, 16:54
ВБ верзија је 3.84 глобал.пхп је:



// if user can control panel, allow selection of any style (for testing purposes)
// otherwise only allow styles that are user-selectable
$styleid = intval($styleid);
$style = NULL;

($hook = vBulletinHook::fetch_hook('style_fetch')) ? eval($hook) : false;

if (!is_array($style))
{
$style = $db->query_first_slave("
SELECT *
FROM " . TABLE_PREFIX . "style
WHERE (styleid = $styleid" . iif(!($vbulletin->userinfo['permissions']['adminpermissions'] & $vbulletin->bf_ugp_adminpermissions['cancontrolpanel']) AND !$userselect, ' AND userselect = 1') . ")
OR styleid = " . $vbulletin->options['styleid'] . "
ORDER BY styleid " . iif($styleid > $vbulletin->options['styleid'], 'DESC', 'ASC') . "
LIMIT 1
");
}
define('STYLEID', $style['styleid']);

Нисам сигуран да ли Дреамвеавер приказује исправну линију па сам додао комплетан код Широм тога, 238 је
($ = Кука вБуллетинХоок:: фетцх_хоок ('стиле_фетцх'))? евал ($ кука): лажне;

vBET
22-06-10, 17:04
Молим вас искључите додатак вБЕТ за стиле_фетцх кука и проверите да ли то сада ради. Ако не, онда молим вас искључите други плугин за стиле_фетцх куке, један по један (да укључите претходне) и проверите када ће почети са радом. Када пронађете онај који је крив - молимо вас да нам кажете којих је један да јесте.

Ramses
22-06-10, 19:21
Хвала, онемогућавање вбет стиле_фетцх решава ову грешку, али сада нема заставе показују само чуваре места.
Извини, видео сам где сам направио грешку, ја се вратим у другом.
Добро, ја сам веома жао што су ти непотребан рад Једноставно сам отпремио фасцикле у погрешан директоријум. Све је сада у реду.

kamilkurczak
22-06-10, 22:14
Сада је добро ради, али вБЕТ функционалност је онемогућен. То не може тако.
Ова функционалност је онемогућен да би анализирали шта није у реду.

Молимо вас да напишете сада да ли ради када додатак је омогућен?

Ако то не ради је проблем и ми треба да поправи да би користили све функционалности.

Ramses
22-06-10, 23:15
Као што сам рекао у мом претходном пост је то моја грешка, ја сам отпремио вбет фасцикле уместо роот директоријум форуму. Све је у реду.

vBET
22-06-10, 23:30
У реду, тако - само да буде сигуран. Сада сте ради са свим нашим плугин укључен - истина? :) Јер ако је у реду са неким инвалидима, онда нису сви вБЕТ делови ће на одговарајући начин рада (Питао сам само онемогућите да се утврди узрок). Ми разумемо да сте направили грешку директоријум, али такође пише да сте онемогућили куку коју сам описао, а сада нисмо сигурни да ли сте то омогућили поново.

Тако да за свог клијента добро (твоје добро) желимо да будемо сигурни да не изгубити ништа, а ви користите вБЕТ са свим додацима укључена. Молимо потврдите тако да ћемо бити у могућности да се спава добро;)

Ramses
22-06-10, 23:41
Да Михал, сви додаци се омогућено. Чак је и гост кеш је сада, Надам се да ће показати ефекте у смањивању ускоро оптерећења сервера. Хвала на великој подршци.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations supported by vBET 4.10.1