СДА

Виев Фулл Версион: Već uradio Промена Ауторска права текст!?



mario06
08-06-10, 20:00
Да ли можете да промените текст Ауторско право на нешто више стручних јер ја не гледам садашње изгледа од тога, вБуллетин Цопиригхт изгледа лепо.



Интеграција са Гоогле превода вБ предузећа Преводилац 3.3.4


Као што можете видети овде само реч вБуллетин повезан, а не целу линију дајући више професионалан изглед:

Хостед би 3.5.0

vBET
09-06-10, 11:27
Као што сам разумем се узме у обзир краће и више стручних. То би могао бити истина ако чинећи текст кратак би био циљ. Имајте на уму да у најкраћем могућем текста није наш циљ у случају кредитних линк и то је професионална у циљевима које остварује:)

У сваком случају ми цемо размотрити васу предлог и проверити како можемо учинити краћи без губљења свог професионализма.

mario06
09-06-10, 14:54
То је укупне дужине ме не сметају, али овако нешто изгледа професионалније охервисе изгледа као да је бесплатан софтвер препун оглас.


Аутоматско Гоогле-превода које вБЕТ 3.3.4
Само вБЕТ линкове ка сајту, изгледа лепо зар не? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations