СДА

Виев Фулл Версион: Још једна успешна прича



VGF
01-06-10, 16:15
Ја сам само сам имао инсталиран додатак за неких 10 дана (плаћену верзију) и већ удвостручила износ од нормалне посетилаца. И расте из дана у дан.

Неки од мојих врху почетне странице сада су више популаран и више је посетио у другим језицима ... него у подразумевани енглеском језику.

Било је потребно око 2 до 3 дана за хитове из других земаља почну да се приказују споро. Али, последњих неколико дана они су драматично повећава.

ВБуллетин сам инсталиран, као и, као и препоручујемо да за друге. Као важно је да имају кључне речи титулу у УРЛ, као и и закључно са ХТМЛ.. Нисам покушао СМФ 4.0 УРЛ адресе оптимизацију метода, тако да нисам сигуран колико добро да је један радова.

Једна ствар знам за сигурно је, видећете врло мало повећава промета кључних речи ако Ваше странице нису СЕО оптимизовани и још увек до краја у ПХП.

Такође, никада нисам модификовао мој вБСЕО Ситемап укључити другим језицима. Инфацт сам онемогућен вБСЕО Мапа сајта у потпуности како би Гоогле полако откривају све од себе. Као што је правилно урадио. Не морате да пошаљете свој сајт на различите верзије Гоогле-или ... То ће пронаћи ваш садржај се аутоматски и поставите га у одговарајуће претраживача. (Гоогле Кина, Гоогле-Индија, итд)

Хитови су били већи толико последњих пар дана да сам морао да онемогући "Вхо ис онлине" и друге козметичке карактеристике СМФ да би рад сервера доле.

Михал је геније и овај плугин кицкс асс.

Само грешке сам налетео приликом инсталације је да сам 'брендиране бесплатна "верзија СМФ. Када сам уклонио обавештење о ауторским правима, то забрљао у функционисању вБет као добро. Али све је добро сада и особље овде ми је помогао решити.

АМ за УРЛ.

VGF
26-06-10, 16:26
Нешто после месец дана да је овај плугин инсталиран, ја и даље видим око 75% промета повећање од раније.

Имајући у виду смо већ су добијали на хиљаде посетилаца дневно пре него што смо инсталирали овај плугин, ја бих Сматрамо да је ово огроман успех.

Друге компаније као што су вБСЕО рекао да само би привремено саобраћај класу за недељу или 2 и то је све .... добро, они су били у праву.

Узгред, не сметају покушавају да добију добар савет од њих о овом додатку, они су против тога јер више од годину дана .... вероватно јер им узнемирени нису га измислити .. : Д:

вБет стене!

motshy
23-09-10, 19:57
Драго ми је да чујем ово

Octavius
23-06-11, 05:07
Звучи сјајно!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1