СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблем са Стиле лоадинг ..



VGF
19-05-10, 23:03
Да ли је ико други имају проблем са својим Стил не учитавају приликом увоза КСМЛ?

Чим сам увоз вБет КСМЛ датотеке, Ми Стиле / Кожа је потпуно сломљен.

Онемогућавање вБет не реши проблем. Морам да потпуно деинсталирам КСМЛ датотеке, за које треба обратити пажњу нормалу.

То је био исти резултат за све стилове на мом форуму. Чак је и подразумевани вБуллетин један.

Његова вожња ми је луд ...

VGF
20-05-10, 00:16
Неверминд ... Њен основни.

Имао сам -

Продавница ЦСС Стилесхеет као датотеке .... сам га имала као бр


Сам га пребацио на Да, и сада све ради без проблема. (Такође 777'д одговарајући директоријум)


Неко је исти проблем пре -


vBET
20-05-10, 17:13
Хвала за нашу пажњу. Као што смо цхнгед информације премијер после вБЕТ инсталације везе са ЦСС-је другачије генерисан вБ себе. Сада знамо начин да се репродукује - хвала! Ми ћемо га репродуковати на нашем тесту серверу и проверите да није нека грешка вБулетин - вБЕТ не би требало да укључе у ЦСС везе генерације, а посебно да сте имали проблем чак и са вБЕТ онемогућен. Ипак ми ћемо истражити да би били сигурни да ли то није наш грешке и у случају ако је ББ, али, ми ћемо приметити ББ тима. Још једном хвала и надам се да радост форма има вБЕТ на плочи ће покрити оне мале питања током инсталације:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vB Enterprise Translator 4.10.1