СДА

Виев Фулл Версион: Решити "Аминивертинг" скривени елемент створили вБЕТ који разбија стил



StarBuG
16-05-10, 18:09
Чини се да вБЕТ ствара овај скривени елемент


<span style="visibility: hidden;">aminiwerting</span>

што ме тера да не може да дизајнира мој подножје начин на који сам се допада.

Шта је разлог за ове линије?
Како да је уклоним?

vBET
16-05-10, 19:32
Молим те, само уклоните ову. Ми смо већ имали овог обавештења за вБЕТ 3.к верзију, али пропустити га у следећем издању (прерано Стет "затворен" статус).

Да бисте уклонили:
1. Едит Филе / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп
2. Уклоните:


if (THIS_SCRIPT == 'index' && !isset($_REQUEST['language'])) {
$footer .= '<span style="visibility:hidden;">aminiwerting</span>';
}

StarBuG
16-05-10, 20:19
Ахх савршено. Сада мој нови подножје изгледа лепо и чисто: Патиентенфраген.нет - имамо одговоре (хттп://ввв.патиентенфраген.нет/) Хвала :)

vBET
31-05-10, 20:23
У реду - имамо решење за то. Она ће бити укључени у следеће издање. Према код белешке овај део је корисно за нас у дијагностичке сврхе (помаже понекад у случају питања да бисте сазнали да ли је то шаблона ствар или не). Дакле, код ће остати, али ће променити стил (да би се: дисплаи: ноне;) и да ће апсолутно немају утицаја на изглед:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1