СДА

Виев Фулл Версион: Решити вБуллетин и хтаццесс.



krisp
04-11-09, 14:43
Ја сам помоћу вБСЕО за различите СЕО функција сем ја не преправи било који УРЛ-коришћењем вБСЕО

Дакле, да ли и даље треба да додате:

РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / индек.пхп [Л, КСА]
РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / $ 2 [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | вбсео_ситемап / | црон)!
РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбентерприсетранслатор_сео.пхп. [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} ^! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
РевритеРуле $ вбентерприсетранслатор_сео.пхп [Л, КСА]
или само:

РевритеРуле индек.пхп језик = $ 1? [Л, КСА]
РевритеРуле $ 2 = $ 1 језик? [Л КСА] [/ Ланг] [/ Ланг] [/ Ланг]

- Када не преписивање УРЛ-ове са вБуллетин

(Такође може да вам могућим овде хтаццесс фајл -. Да бисте видели пример како то изгледа за вБуллетин + вбет)

vBET
04-11-09, 14:48
Ако користите вБуллетин морате користити правила створена за форуме са вБуллетин - у супротном вБуллетин неће радити уопште. Ова правила омогућава вБЕТ сарађује са вБуллетин.

Ако користите правила за форуме без вБуллетин, онда захтев неће отићи би вБуллетин и вБуллетин не чини ништа за овај захтев.

krisp
05-11-09, 00:13
Имајте на уму да ја немам Хтаццесс. Уопште. Од ЈА донт препише УРЛ са вбесо то није потребно. Ја сам само користе различите функције као што су = нофоллов, продужен метаТагс итд Све ове особине вБСЕО раде сасвим у реду без Хтаццесс уопште..

Други сам увоза вбет производа и админцп и форуму иде у потпуности празан, а ја немам приступ форми уопште.

Креирање хтаццесс са било.:


РевритеЕнгине Он

РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / индек.пхп [Л, КСА]
РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / $ 2 [Л, КСА]

или



РевритеЕнгине Он
РевритеРуле индек.пхп језик = $ 1? [Л, КСА]
РевритеРуле $ 2 = $ 1 језик? [Л КСА] [/ Ланг] [/ Ланг] [/ Ланг]


- Не прави разлику. Стил није могуће да комуницирају са форума уопште.

vBET
05-11-09, 00:23
Имајте на уму да ја немам Хтаццесс. Уопште. Од ЈА донт препише УРЛ са вбесо то није потребно. Ја сам само користе различите функције као што су = нофоллов, продужен метаТагс итд Све ове особине вБСЕО раде сасвим у реду без Хтаццесс уопште..

У таквом случају правила користе за форум без вБуллетин:)


Други сам увоза вбет производа и админцп и форуму иде у потпуности празан, а ја немам приступ форми уопште.

хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/троублесхоотинг/6-фак.хтмл # пост8:)

Такође, молимо Вас да проверите да ли се на одговарајући начин све инсталирање и интеграцију корака.
У случају да не можете руковати овим АМ ми приступ детаље администратора КП и ФТП.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vBET Translator 4.10.1