СДА

Виев Фулл Версион: Како спречити делове текста да се преведе



jonlar
27-04-10, 20:22
Хи тхере. Ја сам помоћу бесплатне верзије овог великог аддон и само сам хтео да питам да ли је могуће да заштити делове текста пре него што превод?

vBET
27-04-10, 21:03
Да, само користите није превео области - ако вам треба нешто да се није превео само измене одговарајући шаблон и стави га измедју
и (Напомена: не можете да користите било који мод који уклања коментаре да користите ову функционалност)

jonlar
27-04-10, 21:11
Да ли је такође могуће користити ово у ВБ ЦМС-у чланку, на било који начин?

vBET
27-04-10, 21:47
Не у бесплатној верзији. У једном платили то можете учинити врло једноставно додавањем што је текст унутар нотранслате ББКод у вашим ЦМС-поруци.

jonlar
27-04-10, 23:08
Ок Хвала. Али, да будем искрен, ја донт желите да платите 90 долара за сценарио! када се цео ББ трошкови (припејд) 125 €
Тхатс дефенитли на експанзиван. Ја сам само искрен

vBET
02-05-10, 22:30
Зато вам нудимо бесплатну верзију - можете уживати у њој онолико дуго желите! :) Ти и свако ко само жели превода и није брига за одличне перформансе, вишејезични подршка заједнице, преведена РСС и још много тога.

Имамо доста клијената који су веома срећни за улагање свог новца у плаћену верзију:)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations by vBET translator 4.10.1