СДА

Виев Фулл Версион: Одбијен Поставите форум Језик - Сви Форуми или одређено



contemptx
20-04-10, 20:18
Имам на мој блог и ИМ сигурни много други раде на ту специфичне Међународни Дискусија форуме са под категорија попут шпански, немачки, итд.

Као мој блог главни језик је енглески, док сам поглед ови делови и кликните да преведе на енглески, ништа се не дешава као сценарио претпоставља да само треба да врати блог подразумевани језик и текст приказује се енглески већ?

Тако да би било добро да постоји опција где се све форуме подешена као и ваша подразумевани језик осим ако није наглашено и имају могућност да подесите који делови форума користе ком језику, тако да можете превести те делове на вашем матерњем језику.

Ја знам за себе да би то такође помоћи са модераторинг не-енглески форуми.

vBET
21-04-10, 02:02
Молимо потврдите да ли је оно што значи. Додатне форуму конфигурацији у којој можете да кажете да не постоји један подразумевани језик на форуму, али неки делови су на једном језику, а неки су у различитим. Указивањем блог ИДС за сваки језик. Да ли је то тачно?

contemptx
21-04-10, 10:26
Да Мате то је тачно, тако на пример:

Форум
-Вести и Обавештења (користите подразумевани језик постављен на пример, енглески)
-Генерална дискусија (користите подразумевани језик постављен на пример, енглески)

Међународни Дискусија
-Шпански (поставили шпански подразумевани језик)
-Немачки (поставили немачки подразумевани језик)
-Француски (француски постављен подразумевани језик)


То би могло бити додат као подешавање у оквиру форума категорију као опцију да поставите било подразумевану поставку језик или изаберите језик из падајуће листе.

vBET
22-04-10, 14:45
У реду - тако да знамо шта је потребно.

Видим овде питање - превођење распореда (опција, комуницира и др.) Тачније - када ће неко отићи на део у Сербисцх, онда вБЕт ће претња све као на шпанском језику. Питање почиње када неко има енглески ГУИ-и иде на шпански део. Онда ГУИ је на енглеском језику, поруке на шпанском и превод ће успети за ГУИ.

Имајте на уму - Нисам био заиста ради форум са таквим карактеристикама, тако да можда ми недостаје нешто. Можеш ли ми рећи да СМФ аутоматски пребацује фразе на шпански, када неко дође на шпански под-форуму, а када ће поново отићи на неке енглески део онда ГУИ ће аутоматски ићи на енглески?
Само се питам да ли је већ укључена или ћемо морати да га руковање неки начин.

Најлакши начин би био само означе све поруке од оних које подфоруме сад ббоцоде и никакве промене би било потребно у вБЕТ. Као ја разумем то није начин на који ви то желите. Желите да имате форуму језик промене вредности за различите под-форумима. То може бити незгодно;) видим проблема са:
- Приказано Главна страна (када је нит наслова на свим језицима су видљиве и они немају лангтитле ББЦоде која би омогућила да се утврди да превод је неопходна)
- РСС канале

Ја ћу га имати у виду и пустите да расте. То може бити незгодно, али и употребљив за многе форуме. Имајте у виду да у овом тренутку то нема висок приоритет. Највероватније ћемо размишљати о томе интензивније када се интегришу вБЕТ са СМФ систем фразе - то би могло да реши барем први број.

vBET
23-09-11, 12:19
Ово је заиста исто као и захтев овде:

Имамо друго решење које покрива ово треба - то је разлог зашто предлаже овде је одбио. Погледајте овде: За детаље како ће бити решен. Укратко речи - цела форума ће имати један подразумевани језик, а наш робот ће обележити све старе поруке коришћење језика Аутоматска детекција. На овај начин форума који има секције за различите језике ће моћи да користе вБЕТ - све поруке ће бити добро преведени и корисници ће моћи да пишу на било ком језику на сваком месту.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1