СДА

Виев Фулл Версион: Решити Ако имате 2 ланг = ББЦоде ...



dai-kun
25-10-09, 04:45
Када имате два одвојена сад ББЦоде и покушати да видимо оригинални текст из 2. један, први оригинални текст се појављује отворено уместо.

Пример:

Најбољи и најлепши ствари на свету не може да се види или чак додирнуо. Они морају бити осетити срцем. Љубав доноси забаву заједно. Туга на једној страни, надам се сутра, радост срца.

Да ли смо се отклонила или умањити нашу анксиозности? Истина је да нисмо могли да сузбију, јер смо анксиозност

Обично не ум дана 965 дана: Надам се да често можете заборавити тужна срца, лети врло срећан дан, када је време без обзира на то где сам отишао, ја бих бих срећан сузе, и моје сузе претворе у боји кише


ЕДИТ: Нема везе, изгледа да правилно раде на овде. Не знам зашто то није исправно ради на мом сајту али.

vBET
25-10-09, 16:41
Коју верзију СМФ имате?
Може да вам пружи ми УРЛ адресу на страну са описан понашање? :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations