СДА

Виев Фулл Версион: Решити више језика не подржавају још



badawidollah
26-03-10, 16:26
Жао ...
И постед у погрешном делу пре

Ја сам помоћу ВБ 4.0.2
и ВБЕТ 420

али више језика не подржавају у мом форуму.

badawidollah
26-03-10, 17:28
Све конфигурације поред цхарацтерсет су од Админ ЦП-> Подешавања-> Опције-> - Прикажи све поставке --. Неки кораци су означени као (само за УТФ-8 цхарацтерсетс) или као (потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) - то значи да ћете је ова кораке у складу са твоје форуму цхарацтерсет (како проверити моју цхарацтерсет форуму).

1. (Потребно) Подесите "Мета опис" - чак и ако користите неке мод који мења мета десцриптион за теме, поставите овде неку вредност - у супротном РСС може бити сломљен.
2. (Потребно) Подесите "извршава Канонски УРЛ адреса" да "Строго" - у супротном истој страни ће бити прихватљиво мисли много УРЛ-ова што је лоше за СЕО.
3. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите "Број знакова пре Прелом текста" на '0 '- у супротном вБулетинТМ може да проузрокује ломљење неке знакове узимање више од 1 бајт (тј. од јапански).
4.. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Слободан "бланко карактера Стриппер" вредност - у супротном вБулетинТМ могу сломити неки јапански знак (тих знакова су део јапанске знакова)

видим само број 1 и 2 само
где је број 3 и 4 локацију?

badawidollah
26-03-10, 17:29
где је овде особље?

tavenger5
26-03-10, 19:47
То звучи као нешто што је исправно конфигурисан на вашем форуму ... Да ли користите вБуллетин?

vBET
26-03-10, 22:08
Све конфигурације поред цхарацтерсет су од Админ ЦП-> Подешавања-> Опције-> - Прикажи све поставке --. Неки кораци су означени као (само за УТФ-8 цхарацтерсетс) или као (потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) - то значи да ћете је ова кораке у складу са твоје форуму цхарацтерсет (како проверити моју цхарацтерсет форуму).

1. (Потребно) Подесите "Мета опис" - чак и ако користите неке мод који мења мета десцриптион за теме, поставите овде неку вредност - у супротном РСС може бити сломљен.
2. (Потребно) Подесите "извршава Канонски УРЛ адреса" да "Строго" - у супротном истој страни ће бити прихватљиво мисли много УРЛ-ова што је лоше за СЕО.
3. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите "Број знакова пре Прелом текста" на '0 '- у супротном вБулетинТМ може да проузрокује ломљење неке знакове узимање више од 1 бајт (тј. од јапански).
4.. (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Слободан "бланко карактера Стриппер" вредност - у супротном вБулетинТМ могу сломити неки јапански знак (тих знакова су део јапанске знакова)

видим само број 1 и 2 само
где је број 3 и 4 локацију?

Молим вас само изаберите све опције у ВБ - тада можете да пронађете занимљив опцију Цтрл + Ф и писање параметар име:) Ако и даље ћете имати проблем молимо Вас да нас обавестите:)

vBET
26-03-10, 22:09
Жао ...
И постед у погрешном делу пре

Ја сам помоћу ВБ 4.0.2
и ВБЕТ 420

али више језика не подржавају у мом форуму.

Шта тачно не ради? Да ли имате радно превода одмах или не може да вБЕТ ради уопште? Шта се дешава када идете на преведено страница?

badawidollah
26-03-10, 22:41
може превести на више језика
али кад сам поруку на другим језицима, он цант превести

хвала

badawidollah
26-03-10, 23:04
Поставите вредност цхарацтерсет у малим <<<ово није пронађен
Ја сам помоћу вБСЕО

и још једна није нађена је
где да се тај хттаццесс.
Ја сам помоћу вБСЕО и ја донт знати где да ставите хттаццесс у вбсео.пхп.

Ја не видим ту правила

badawidollah
26-03-10, 23:29
# (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите "Број знакова пре Прелом текста" на '0 '- у супротном вБулетинТМ може да проузрокује ломљење неке знакове узимање више од 1 бајт (тј. од јапански).
# (Потребно за НЕ УТФ-8 цхарацтерсетс) Слободан "бланко карактера Стриппер" вредност - у супротном вБулетинТМ могу сломити неки јапански знак (тих знакова су део јапанске знакова)
# (Само за УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите цхарацтерсет вредност у малим - вБЕТТМ је велика и мала слова цхарацтерсет. Дакле, ако користите УТФ-8 затим се уверите да сте поставили 'УТФ-8' (како проверити моју цхарацтерсет форуму)

Ја сам помоћу ВБуллетин4.0.2
Мислим да је користе УТФ-8 цхарацтерсетс

ИСО-8859-1 <<<<<<<<< је ово сам нашао

али енглески
мој форуму користећи Индонезији.

како?

и где да се тај хттаццесс код.
ја донт тамо видети вбсео.пхп правила

badawidollah
27-03-10, 00:16
здраво
Нико овде

Администратор такође

badawidollah
27-03-10, 01:49
мој форуму поломљене сада
захвалност за ваша помоћ

badawidollah
27-03-10, 13:57
ради сада


Гоогле откривања језика

Тема затворена молим

basketmen
06-10-10, 03:41
Поставите вредност цхарацтерсет у малим <<<ово није пронађен
Ја сам помоћу вБСЕО



he me too, still cant find this part in admincp --> вБуллетин опције до сада

ико може рећи где је тај део стварно или неки сцреенсхот, само овај део И цант је пронађете, Ја користим ВБ 3.6 БТВ:


(Само за УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите цхарацтерсет вредност у малим - вБЕТТМ је велика и мала слова цхарацтерсет. Дакле, ако користите УТФ-8 затим се уверите да сте поставили 'УТФ-8'

kamilkurczak
06-10-10, 08:19
1. Иди на ЦП-> Админ Језици и Фразе-> Језик менаџер
2. Изаберите Измени подешавања за ваш форум језику и проверити вредност ХТМЛ скупа карактера

basketmen
06-10-10, 12:26
1. Иди на ЦП-> Админ Језици и Фразе-> Језик менаџер
2. Изаберите Измени подешавања за ваш форум језику и проверити вредност ХТМЛ скупа карактера
Већ знам том правцу

тако да је ово упутство значи да само треба да се уверите своје вритед овако УТФ-8, а не овако УТФ-8 или УТФ-8 то зар не?

(Само за УТФ-8 цхарацтерсетс) Подесите цхарацтерсет вредност у малим - вБЕТТМ је велика и мала слова цхарацтерсет. Дакле, ако користите УТФ-8 затим се уверите да сте поставили 'УТФ-8'

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations supported by vBET 4.10.1