СДА

Виев Фулл Версион: вБЕТ 3.0.0 доступан за изабрани блог



vBET
23-10-09, 15:29
Хи:)

Можда не знате, али вБЕТ се већ користи месецима стотине форума:) Многи форуму власници њеног кориаћења и однесите предности овог јединственог производа. Многи од њих такође подржао вБЕТ када је још био слободан (имајте на уму да вБЕТ 2.к је и даље бесплатна - само су много мање функција него вБЕТ 3.к).

И желим да се захвалим свим власницима форуму који су подржали овај производ. Од данас вБЕТ 3.0.0 је доступна за:
импортед_силкроад, Мегатр0н, КрисП, нецтонс, ЦареиЦрев, гхисирдс, витореис, Даи-Кун, циц, Мосз, ЦТхиессен, ацтолеарн, јацони, андие215, иахооох, боллие, Цхицк

Они корисничка имена су из вбуллетин.орг и ако сте заинтересовани за детаље види овде: вБуллетин.орг форум - Виев Сингле Пост - ВБ предузећа Преводилац (хттп://ввв.вбуллетин.орг/форум/сховпост.пхп?п=1896325&постцоунт = 720)

Хвала вам свима поново и имају велику забаву са вБЕТ 3.0.0:)

rstankiewicz
27-10-09, 23:22
Хи тхере,

Да ли постоји временски оквир процењује на вБЕТ3.0.0 с доступност за куповину? Имам клијента који је веома заинтересована за коришћење функционалности, а желели бисте да им процену на рок и цену.

Хвала,
-Раи

vBET
29-10-09, 00:48
Желимо да би био доступан у 2 недеље:) нешто између 2-4 недеље је сигурно процена:)

rstankiewicz
29-10-09, 14:48
Хвала толико за реаговање. Било која реч о ценама које ће се наплаћивати за ову верзију?

vBET
01-11-09, 16:17
Завршни цене није подешен још, али ћу додати да се планира велика промоција за први месец продаје - 50% попуста:)

vBET
06-11-09, 01:30
Није лако рећи за мене, и нисам мислио да ће да се деси, али: Жао ми је што сам дао слободан дозвола за људе који несебично ми је помогао донацијама

Само сам се порука (преселио ово АМ) са уценом од једног момка који се не односе на поменуте групе, да или ћу му дати неке специјалне понуде или ће писати лоше ствари о мени на вбуллетин.орг ... Био сам заиста срећан да вам дам поклон, на жалост сада сам почиње да се жаљење због поступака неких људи који желе да ја будем непоштено са мојим најаве, па чак и претње су ми да се то уради ...

То је стварно није била моја намера да неке људе да се понашају тако. Жао ми је што нисам срећан због мог поклона више. И жао ми је да то гура неки људи на такве понашања. То је заиста звучи страшно, а то је захвалан људима који несебично ми помогли, је била моја највећа грешка у управљању вБЕТ. Нажалост, у овом тренутку мислим да је истина ... : (

steve
06-11-09, 11:57
Није лако рећи за мене, и нисам мислио да ће да се деси, али: Жао ми је што сам дао слободан дозвола за људе који несебично ми је помогао донацијама

Само сам се порука (преселио ово АМ) са уценом од једног момка који се не односе на поменуте групе, да или ћу му дати неке специјалне понуде или ће писати лоше ствари о мени на вбуллетин.орг ... Био сам заиста срећан да вам дам поклон, на жалост сада сам почиње да се жаљење због поступака неких људи који желе да ја будем непоштено са мојим најаве, па чак и претње су ми да се то уради ...

То је стварно није била моја намера да неке људе да се понашају тако. Жао ми је што нисам срећан због мог поклона више. И жао ми је да то гура неки људи на такве понашања. То је заиста звучи страшно, а то је захвалан људима који несебично ми помогли, је била моја највећа грешка у управљању вБЕТ. Нажалост, у овом тренутку мислим да је истина ... : (

Чудно, посао је такав. Је ми је потребно неколико година (можда 10) да науче како да се носи са овом врстом ствар ефикасно. Како ја то видим је, људи праве пословне одлуке за све врсте разлога, ретко си лично, тако да не их лично.

Људи који број ће готово увек види кроз клеветничке потраживања или лажи. Већина људи ће имати довољно интелигенције да свој сопствени ум, било би арогантно да мисле другачије.

Оно што ми говоримо о овде је ефикасно за 12 центи на дан, не постоје закони против вас не прихвата 12 центи дневно из ове особе. Међутим, постоје, закони против њега клеветати ваш посао, спријатељити се са адвокатом: Д

maxvb
14-11-09, 21:11
Или ћу имати неку посебну понуду или да ће писати лоше ствари о мени у вбуллетин.орг
Само вБЕТ не маре за ове људе .. Њихово понашање је веома лоше и из вашег пословања и креативност Желим вам срећу:):)

vBET
14-11-09, 23:33
Само вБЕТ не маре за ове људе .. Њихово понашање је веома лоше и из вашег пословања и креативност Желим вам срећу:):)

Хвала на добрим речима:) У сваком случају - ко би помислио, да је за остварење дискусија на различитим језицима могу бити тако лако. Ја разумем сваки своју казну: Д

steve
03-09-14, 10:39
Хвала на добрим речима:) У сваком случају - ко би помислио, да је за остварење дискусија на различитим језицима могу бити тако лако. Ја разумем сваки своју казну: Д

Veoma tačno!

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1