СДА

Виев Фулл Версион: Решити Postavljanje direktno kao ruski, charset je počela



ctrenks
24-10-17, 15:28
Imam CMS van vbulletin da mogu post sa sadržaja, Ja sada imam potrebu da direktno kao ruski, ali to ne radi.

Ako sam post od natively tekst doc koji je poslao mi se

ОнÐ'айн казÐ'Рно''уРкан: 1000 Ð' 1 персонаÐ'ÑOEнÑ'й бон

Pokušao sam ponovo copy pastujete u google prevodi kao što su ekran je ušao tekst re-om i kopirati/ zalepio da i sam uglavnom pitanja.

Ruska strana odredjene lang="ru" charaterset je UTF-8

Čudno je deo je unutar mene urednik sve podešen

Znam da ovo je izvan Vbet sredstvo, ali bi ljubav neki uvid o tome kako se vbet na moju ruska strana savršeno posle prevoda.

Https://www.allfreechips.com/ru/

хвала!
Крис

vBET
24-10-17, 19:04
Najverovatnije vaše baze podataka imaju različite kodiranja, tako da kada ste se dobro tekst bilo je kao nešto drugo. vBET zna se baza podataka u UTF-8 i tekst mogu da se čuvaju kao što je, ili je različitih kodiranja i moramo da čuvaju tekst na poseban način (vidi funkcija_vbet8 encodeToSafeUTF).

ctrenks
24-10-17, 21:24
Hvala vam, ja ću ga

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations