СДА

Виев Фулл Версион: Решити Сервер Лоад



Snake
25-02-10, 20:03
Мој рад сервера је 0,50 цео дан са овим мод онемогућен.

Са њим омогућено оптерећење је на 5.00-10.00.

То је сувише висок, имам фоловед све перформансе информација овде, али и даље је висок.

Ће оптерећење нестати након целом форуму су кеширани, односно, је ли то оптерећење изазива од писања на МиСКЛ?

Или је то нешто друго. Хвала.

vBET
25-02-10, 20:14
Хи

Верујем Овде можете наћи неке одговоре за ваше питање:


Овде ћете такође наћи одговор о високом оптерећења сервера:


И овде је такође више о серверу оптерећења:
хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/форум/генерал-дисцуссионс/284-вбет-лоадс.хтмл

Важна ствар у вези оптерећења сервера:
- Шта је висина, а шта је ниска зависи од тога колико процесор имате
- Ако ваше странице приказује у прихватљивом времену онда немате проблем - шта год учитавања Сервер је

Такође, још увек имамо много идеја како да направите још једну напредак перформанси, тако да сваки верзија ће бити још брже:)

Молимо Вас да нас обавестите ако не одговоримо на ваше питање.

Snake
25-02-10, 20:24
Прочитао сам све те теме, као што сам рекао, такође, рекао оптерећење је у реду због износа ЦПС је у реду, али хладно чињенице су моје оптерећење без је 0,50, мој терет са је 5.0-10.0.

10к до 20к оптерећења сервера, то је велики.

Шта изазива оптерећење, да ли је читање или писање на МиСКЛ или оба или нешто друго?

vBET
28-02-10, 02:36
вБЕТ на сајту није превео додаје само заставе. Дакле, имате веће оптерећење, јер имате додатних саобраћаја на преведена страна. Ако желите да проверите колико велики утицај на њу имају кеш онда вас молимо да само га искључите и проверите како промене оптерећења сервера. Имајте на уму да ће преведене странице генерисати много спорије.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vBET Translator 4.10.1