СДА

Виев Фулл Версион: Могуће је друга исплата од паипал? Колико исправке су укључени у цену?



dong
10-05-15, 16:46
Размишљам о куповини вБЕТ. Али ми треба информација: - Могу ли да платим другачије него паипал? Немам кредитну картицу, и ја сам из ПЛ баш као и ти. Да пренесем на мој рачун? - Плаћање је $ 230, колико исправке су укључени у цену?

Marcin Kalak
11-05-15, 16:59
Можете пренети износ на рачун. Попуните формулар нормално, али не плаћају преко ПаиПал - Систем ће вам показати износ који треба платити (у доларима, су преведени на ПЛН по средњем курсу НБП на дан преноса). Након завршетка Молимо вас пошаљите ми ПМ податке које сте унели, а ја ћу вам послати податке за пренос. Када буде одобрен, трансфер ће добити дозволе. Куповином лиценце има годину дана бесплатног ажурирања, онда можете продужити лиценце и надоградње за још годину дана.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations