СДА

Виев Фулл Версион: MI treba da znaju da li Vbet će raditi sa DBseo



Lion Group
03-11-14, 17:13
Hi tip je sam trenutno vodi VBseo. Voleo bih da zameni sa DBseo i Vbet. MI treba da znaju da li će raditi pre kupovine. Da li vam nudi ugradnju.

Хвала за помоћ

Marcin Kalak
04-11-14, 14:16
Mi ne planiraju da podršku DBSEO u ovom trenutku. Mi podržavamo prijateljski dobar urls. Tako vbseo korisnici mogu da ostanu sa vbseo ili prelazak na prijateljski URL-a.

Lion Group
08-11-14, 22:47
VBseo je mrtav. DBseo je do sada najbolje seo opcijama. Da bi se u celini mnogo smisla za podršku DBseo. To će učiniti da vaš proizvod mnogo više. Bilo kakvu šansu da bi običaj kod ovog da rade za nas? Uz nadoknadu?

Marcin Kalak
12-11-14, 10:04
U ovom trenutku mi ne planira da integriše sa dbseo. vbulletin ima svoj sopstveni prijateljski dobar urls. Možete pokušati da se integrišu u sebi vaš sopstveni rizik, ali biti svesni da ako promenite vbet kod onda ćete morati da promeni ponovo posle svakog vbet modernizirati.

ctrenks
27-11-14, 17:22
Mislim da nam je to da rade sa DBSE ili JA potreba neki pomoć da sredi rupe u VBSEO! Sada pokušavam da uklone VBSEO ali VBET izaziva greške pozivajući vbseo datoteka :(

Marcin Kalak
28-11-14, 10:29
Ako želite da uklone vbseo prvi ukloni integracije vbet sa vbseo u vbseo datoteka i u .htaccess.
Ako ne na pitanja sa vbseo bez integracije, ali imate pitanja nakon integracije onda molimo da napravi novu temu i pišu greške sadržaja.
Ako promenite je SEO na DBSEO onda možete pokušati da integriše se u vaš sopstveni rizik, ali biti svesni da ako promenite vbet kod onda ćete morati da promeni ponovo posle svakog vbet modernizirati.

ctrenks
29-11-14, 22:07
Samo iznenađen te nastaviti da pruža pomoć za proizvod koji je.

ctrenks
30-11-14, 05:34
Uklonjen je .htaccedd kod vbet seo i svi linkovi promenili od /lang/stranice na stranicu?lang=crap tako da nije rešenje. JA ĆU razboj je u još jednom sutra i videti, i šansu za integrisanje ove uz nadoknadu? Najmanje prestane da ljudi misle da je instaliranje vbseo dobra ideja u ovom trenutku.

Marcin Kalak
01-12-14, 09:07
Ako ste uklonjen integracije vbet sa vbseo u .htaccess fajl i u fajl /vbseo/uključuje/functions_vbseo_createurl.php /vbseo/uključuje/functions_vbseo_url.php onda privremeno onemoguće vbet.
Vbseo će potom drvo rasclanjenja veze na forumu.
Promena linkovi će zatim nije povezana sa vbet.

Mi može da vam pomogne da ukloni integracije vbet sa vbseo, ali je kasnije promene linkovi zavisi od vbseo.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 enjoy automatic translations