СДА

Виев Фулл Версион: Vbet za vbulletin 5 zaista uskoro.



vBET
05-10-14, 11:02
Od nekoliko dana možete sami vbet test 5 na vbulletin 5.
Za one koji nisu o - možete test je ovde: vbet5 na vbulletin5 - test forum (http://www.vb5.vbenterprisetranslator.com)

Za sada se nije bilo koji izdaje izvještaje, tako da smo spremni za proizvodnju. vbet5 u beta verzija će biti objavljen danas, ili u narednih nekoliko dana.

Живели
Vbet osoblja

vBET
08-10-14, 19:06
Pronašli smo nekoliko oblasti koje još uvek treba da bude usvojen, ali ovo je samo nekoliko manje važnih podešavanja. Mi smo ispravljanje to pravo. Tako da će javnost biti odloženo, ali i dalje uskoro :)

vBET
25-10-14, 15:50
Mi smo i dalje rade na vb bug sa zadržavanje. Nadam se da će javnost uskoro će biti :)

vBET
17-12-14, 10:09
I, mi se još uvek bori sa jedno pitanje pronašli smo. TO je pretvaranje ltr kako bi na rtl-u nekim jezicima. Stvarna arhitektura vb5 ne omogućava na jednostavan način. Mi smo eksperimentisao i nadamo se da će biti urađeno ove godine.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations