СДА

Виев Фулл Версион: Фрее поглавља књиге "Рат од елемената" и такмичење на омоту!



vBET
02-10-14, 21:09
Књига је већ пуштен на слободу. Мишљења и рецензије о књизи "Вар оф тхе елемената Авакенинг Страна:. Хаунтинг ин Цоннецтицут" је обавеза за сваког фана фантазије. ... По ме константно држи у неизвесности и радозналости ... ја не могу да дочекам да поново прешли на свету препоручујем књигу управо скочио прочитао. То је сјајан, очаравајући и интригантан :) ... нисам очекивала да од фантазије Ако желите да у потпуности отргне од стварности и за добар неколико дана да тоне у свет магије, Вар оф тхе елемената је нешто за вас. ... Подсећа Сапковски, мало Толкиен, а највероватније Гаме оф Тхронес ... великог обима (филмски деби, млади аутор) свакако треба да буде на полке свима, а не само тинејџер, љубавник по узору на средњовековним земљама, мистериозних створења и магичне дуелима . Ова књига, која је подстакла моју машту и радозналост. Већина одмах сиегнеłабим за други део. ... Веома сам импресиониран са овом читању. Нисам очекивао тако да навукао. ... Могу да препоручим свим љубитељима овог жанра је овде безобзирности преовладава у Мартину, велики вишедимензионалну свет и мноштво тема ала Ериксон, или детаљне описе борби евокативном за мене Форготтен домена. ... Сам да читам често неодољив прзекарткованиа делу странице да видим шта се дешава са мојом омиљеном јунаку. ... Књига ја могу мирне савести препоручити свим љубитељима овог жанра линкова на цео критике / мишљења доступних на http://www.wydawnictwozywioly.pl/wpisy/recenzje-i-opinie/ (Хттп://ввв.видавництвозивиоли.пл/вписи/рецензје-и-опиние/) оригинални садржај поруке: Задовољство нам је да објави бесплатан узорак први део серијала "Вар оф тхе Елементс", под насловом "Буђење Ланд: Есму" (158 страна). Линк за бесплатних узорака наћи на: хттпс://ввв.фацебоок.цом/војни.зивиолов Истовремено распише конкурс за графику на насловној страни књиге са наградом у вредности од 1500зł. Фулл Услови се могу наћи у прописима о конкуренцији доступан на сајту фан страни "Вар оф тхе Елементс" (види линк изнад).

vBET
24-11-14, 12:40
Конкурс за корици књиге најављене! Са великим задовољством објављује да је конкурс за Обложку за првог дела серијала "рата у елемената" под називом "Буђење Земља: Есму" био насељен. Чак и на почетку месеца;) победио рад на, по мом мишљењу, феноменална ниво, са фантастичним системом узима у обзир потребу да се распореди све типичне елементе поклопца. Уметничка вредност и улазак у сам рад на садржај књиге су такође супер. Унос победу у такмичењу (као и све остале ставке достављени такмичењу) можете погледати овде: хттпс://ввв.фацебоок.цом/евентс/752897478115231 честитам победника и ја охрабрити све да обрате пажњу на њен рад. Подсећам вас да још увек имамо бесплатан узорак у облику 154 страна првом делу књиге (прологуес и прва 2 поглавља). Линк за бесплатне узорке можете наћи овде: хттпс://ввв.фацебоок.цом/војни.зивиолов

raspscourge
11-12-14, 14:55
Zahvaljujući za slobodno uzorka, će pogledati kod odreni an pobednik' rad.

vBET
12-12-14, 07:51
Резервишите сада доступан у књижарама и праћење судбину свих информација маски да је књига сада доступна у књижарама :) Такође и даље доступни су бесплатно 2 поглавља за преузимање са фан страни: ввв.фацебоок.цом/војни.зивиолов (хттпс: // ввв. фацебоок.цом/војни.зивиолов) Схеер корица у коначној верзији: хттп://ввв.видавництвозивиоли.пл/окладка-војни-зивиолов-прзебудзение-зиеми-удрецзени.пнг

vBET
04-02-15, 18:32
Препоручујем књигу за читање само скочио. То је сјајан, очаравајући и интригантан :) Ми највише пала на памет овај комад јер нисам очекивао да од фантазије: ".... Лопов Те ноћи нешто заиста ужива :) Извор: Рат коментар фан страни на елементима (хттпс: // ввв. фацебоок.цом/војни.зивиолов/постс/723295064432264)

vBET
09-02-15, 00:24
Ако желите да потпуно побегне од стварности и за добар пар дана да упије у свет магије, Вар оф тхе елемената су нешто за вас. ... Ова велика количина (функција деби младог аутора) треба свакако бити на полке свима, а не само тинејџерска љубавник стилизовано средњовековне земље, мистериозне створења и магичне дуели. Пуна преглед доступан на szczere-recenzje.pl/michal-podbielski-wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/2822/ (Хттп://сзцзере-рецензје.пл/мицхал-подбиелски-војни-зивиолов-прзебудзение-зиеми-удрецзени/2822/)

vBET
22-02-15, 00:41
Ово је обавеза за сваког навијача фантазије. ... Док ме је у неизвесности и радозналости ... Не могу да дочекам да се вратим ја ћу прећи на светском целу рецензију доступно на moje-ukochane-czytadelka.blogspot.com/2015/02/242wojny-zywioow-przebudzenie-ziemi.htmlp (Хттп://моје-укоцхане-цзитаделка.блогспот.цом/2015/02/242војни-зивиоов-прзебудзение-зиеми.хтмл)

vBET
16-03-15, 12:21
Ова књига, која је подстакла моју машту и радозналост. Већина одмах сиегнеłабим следећи део. ... Веома сам импресиониран овим читању. Нисам очекивао да тако ја навукао. ... Препоручујем свим љубитељима овог жанра целу рецензију доступних на www.zapiski-okularnicy.pl/2015/03/micha-podbielski-wojny-zywioow.html (Хттп://ввв.записки-окуларници.пл/2015/03/мицха-подбиелски-војни-зивиоов.хтмл)

vBET
20-03-15, 21:02
суровост је овде наишао на Мартин, огромном мултидимензионални свету, и мноштво тема Ала Ериксон, или детаљни описи битке ме подсећа на Форготтен Реалмс. ... Сам да читам често неодољиву искушење прзекарткованиа делу странице да види шта се дешава са мојом омиљеном јунаку. ... Књига Искрено могу га препоручити свим љубитељима овог жанра пуном мишљењу је доступан на lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707 (http://lubimyczytac.pl/ksiazka/242437/wojny-zywiolow-przebudzenie-ziemi-udreczeni/opinia/25012707#opinia25012707)

vBET
13-06-15, 23:43
За оне који су заинтересовани у поезији фантазија серије "Вар оф тхе Елементс" (хттп://ввв.видавництвозивиоли.пл/вписи/аутор/) Уживајте у читању :)

vBET
28-08-15, 20:56
И још преглед: напон не падне, акција се одвија брзо ... "Вар оф тхе Елементс" је добра књига ће привући не само љубитеље фантастике, али сваки читалац који воли да укратко отргне од стварности целу рецензију доступан на субиективиние.блогспот. цом / 2015/08 / рата зивиоов-прзебидзение-зиеми.хтмл (хттп://субиективиние.блогспот.цом/2015/08/војни-зивиоов-прзебидзение-зиеми.хтмл) А за оне који су заинтересовани: Интервју са аутором Фантаси Сериес " Вар оф тхе Елементс "(хттп://ввв.видавництвозивиоли.пл/вивиад-з-ауторем-серии-војни-зивиолов/~~ХЕАД=побј). Уживајте, а ја вам и да лајк и ако вам се свиђа. Тастери су већ тамо;)

vBET
14-09-15, 00:44
Други 2 Мишљење Акција је врло интересантно ... Нема места за досаду - на свакој страници ћете наћи много занимљивих догађаја које произилазе брзо темпо. ... Аутор много пута изненадила ... То је роман дефинитивно вредна пажње. Пуна преглед доступан на ин-цорнер-витх-боок.блогспот.цом/2015/09/173-војни-зивиоов-прзебудзение-зиеми.хтмл~~побј (хттп://ин-цорнер-витх-боок.блогспот.цом/2015/ 09/173-рат-зивиоов-Авакенинг-зиеми.хтмл) прича је баш супер! ... Роман о динамичном, импресивно причом. Читалац брзо зезнуо у акцију, је занимљива даљи развој. ... Лично, ја сам веома радознао нове романе аутора аутора и ова књига снажно препоручујемо! Пуна преглед доступан на касиек-мисли.блогспот.цом/2015/09/војни-зивиоов-прзебудзение-зиеми.хтмл~~побј (хттп://касиек-мисли.блогспот.цом/2015/09/војни-зивиоов-прзебудзение-зиеми. хтмл)

vBET
12-07-16, 22:51
Ревидирано издање на продају сада. За детаље, молимо Фанпаге на серији "Вар оф тхе Елементс". (Хттпс://ввв.фацебоок.цом/војни.зивиолов/) хттп://ввв.видавництвозивиоли.пл/окладка-војни-зивиолов-прзебудзение-зиеми-удрецзени_видание2.пнг

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vBET Translator 4.10.1