СДА

Виев Фулл Версион: Решити Prevodilac ne radi nakon vbulletin do datuma.



Ragingbullskennel
15-05-14, 20:06
Хи,

Mi smo samo obnovljeno sajta u vb 4.2.2 i sada je prevodilac ne radi. Vidim da je prevodilac je verzije 4.7.2 . Trebalo bi da smo mi update u prevodilac da se vidi da li da radi?

Marcin Kalak
16-05-14, 09:23
Ima. Molimo instalirajte najnoviju verziju vbet. Ažuriranje vb ne mora biti unazad kompatibilni. Poslednja verzija vbet će biti kompatibilni sa najnoviju verziju Vb. Zavrsetak projekta predviđen

Ragingbullskennel
20-05-14, 01:20
Može neko molim vas recite mi kako da to učine

Marcin Kalak
20-05-14, 17:30
Preuzmite najnoviju verziju ovdje http://www.vbenterprisetranslator.com/downloads.php. vbet je opisao je u spisu da-ne-slanje\pročitajme.html.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1