СДА

Виев Фулл Версион: Да ли СМФ 4.0.2 издање одлагања утицај вБЕТ 4.0?



brubros
16-02-10, 00:07
Да ли СМФ-а кашњење у ослобађајући 4.0.2 удара или одлагања предвиђено ослобађање вБЕТ 4.0? Да ли Марта још увек изгледа као изводљив датум за вБЕТ 4.0 издање, и ако јесте, да ли имате прецизније процене вБЕТ 4.0 релеасе дате?

vBET
17-02-10, 17:15
Кашњење вБуллетин 4.0.2 неће имати никакав утицај на вБЕТ 4.0 који се надамо да пусти у почетком марта (прво издање ће подржати само форум, након тога ми ћемо се побринути ЦМС, блог и вБуллетин у наредне 2 издања).

brubros
17-02-10, 19:28
Екцеллент! Да ли је могуће да су 3. издање (након ЦМС, блог и вБуллетин) укључују превод долазних РСС? Хвала!

vBET
18-02-10, 13:10
Екцеллент! Да ли је могуће да су 3. издање (након ЦМС, блог и вБуллетин) укључују превод долазних РСС? Хвала!

Ми смо га на нашој листи обавеза. Све друге ствари поред вБЕТ4.0 нису додељене приоритете још. Ми ћемо то урадити после вБЕТ4.0 и спроводи за кабину вБЕТ3.к и вБЕТ4.к линија.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1