СДА

Виев Фулл Версион: Подршка ДБСЕО



siparker
08-03-14, 11:59
Хи

JA SAM VBSEO do nedavno je offline i neće više podržava.

Сада су отишли да користе ДБСЕО јер изгледа да само добра алтернатива

Na koji način možemo da radimo zajedno da pronađe način da podršku DBSEO url za VBET kao i žele da koriste i mnogobrojan plow Pokazati koji se ti. Srećan sam što mogu da pomognu sa testiranje itd.

U VBSEO da su mnoge izmene necassary za VBET da rade ispravno.

Да ли ће то бити исти за ДБСЕО? ако је тако могао јави ми шта су главни проблеми су тако да могу покушати да направи промене на свом полигону, тако да ће радити.

хвала

vBET
11-03-14, 12:44
Pošto ste VB4.x predlažemo da koriste prijateljski dobar urls - to je uključena u vb i daje vam SEO prijateljske veze sa odećom koja podržava vbet. Zato vas molim samo konfiguracija vaše vb da koriste prijateljski dobar urls i vbet automatski će provesti te :) Ne integracije potreban. Takođe možete pogledati naše pročitajme fajl, jer je neke informacije o konfiguracije sa prijateljskim dobar urls.

tavenger5
11-03-14, 18:35
Voleo bih da vidim ovu integraciju.

siparker
14-03-14, 16:13
хи

Neophodno da iskoristi dbseo kako bi se osigurala postojećih url struktura je vodi. Moj rang itd., za stranice zavisi od ili one dobar urls drže ili ispravno 301 novi dobar urls. DBSEO ne i kao takva i treba da obezbedi i koriste.

JA će otvoriti novi konac sada ja pravedan instaliran punu vbet i sada nijedna prevodi rad.

To je delimično radi sa slobodna verzija ali ne pro iz nekog razloga.

vBET
15-03-14, 11:32
U ovom trenutku mi ne planira da integriše sa dbseo. JA sam shvatio da te oskudica za drati tvoj URL struktura. Ste mogli da testira ove prijateljske dobar urls zadr ati. Možda dbseo radovi sličan način.

Ako ne onda možete pokušati da integriše se u vaš sopstveni rizik, ali biti svesni da ako promenite vbet kod onda ćete morati da promeni ponovo posle svakog vbet modernizirati.

Ne znam kako tačno dbseo radova. Da li rade ili kao mnogobrojan plow Pokazati koji se ti vbseo dodaje ispred kontroler. Ako to radi slično vbseo onda možete bazu na vbseo integraciju kao na primer. U svakom slučaju ako želite samo radi SEO linkovi ovo bi trebalo da bude sasvim lako. Ako želite prevesti dobar urls - to može da bude više problematičan.

highlander29
23-05-14, 21:16
Postoje još uvek ne planira da podrži ovaj DBSEO integracije? Želim da ministarstvo odbrane ali ne moze da instalira ukoliko se'.

vBET
24-05-14, 14:11
U ovom trenutku ne plan da ga. vbulletin ima svoj sopstveni prijateljski dobar urls. To je ono što je završila vbseo i verovatno drugi mnogobrojan plow Pokazati koji se ti koje daje funkcionalnost koja je već uključen će umreti, ili da će se koristiti rijetko. Tako da mi ne mislim da postoji potreba za tržište za podršku.

highlander29
24-05-14, 20:36
Čini se da se više nego prijateljske dobar urls. SAM DBSEO instaliran na prilično veliki/zaposlen forum.

Za ljude poput mene, koji su trenutno u potrazi za tehničkim rešenjima za povećanje saobraćaja, naročito ljudi koji su spremni da provedu sa malo novca, mi ćemo pokušati da uradimo. Takođe ćemo gledati na stvari poput vašeg ministarstva odbrane. Međutim oni su nespojivi. JA sam prilično siguran da ćete izgubiti korisnike.

vBET
27-05-14, 17:01
Zahvaljujući za vaše mišljenje. U ovom trenutku mi ne plan za podršku DBSEO.

tavenger5
09-06-14, 16:52
Neophodno da iskoristi dbseo kako bi se osigurala postojećih url struktura je vodi. Moj rang itd., za stranice zavisi od ili one dobar urls drže ili ispravno 301 novi dobar urls. DBSEO ne i kao takva i treba da obezbedi i koriste.


Ovaj. Od vbseo više nije podržao mi najmanje treba da 301 prevedeni dobar urls za novih nakon prelaska na DBSEO.

vBET
10-06-14, 17:10
Mi ne planiraju da podršku DBSEO u ovom trenutku. Mi podržavamo prijateljski dobar urls. Tako vbseo korisnici mogu da ostanu sa vbseo ili prelazak na prijateljski URL-a. Preusmeravanje pravila nakon što je prebacivanje svakog korisnika pitanje da riješiti, s obzirom da to nije vbet pitanje i svaki stari vbseo korisnik može imati potpuno drugačije prethodni dobar urls, jer je vbseo konfiguraciju u ovoj oblasti. Tako da mi ne planira da podrži DBSEO, niti bilo prebacivanje iz vbseo da drugo rešenje

Vbet će raditi lepo na prijateljski dobar urls. Stari dobar urls ne i nije vbet slučaj - to nije na pitanje da očiste nakon mrtvih plugin. Mi smo naše proizvode, a ne someones mrtvih rešenje.

mykkal
09-03-15, 21:03
Ovaj. Od vbseo više nije podržao mi najmanje treba da 301 prevedeni dobar urls za novih nakon prelaska na DBSEO.

DBSEO mogu zadržati stare VBSEO url struktura. Da je uvoz funkcija u plaćeni verzija. Ako ste još uvek su vbseo tabele u vašu bazu podataka možete da pokrenete taj modernizirati. Takođe sve VBSEO korisnici su se preselili u DBSEO.

Činjenica: DBSEO dodaje da nema veze i druge važne stvari koje treba da vbulletin koji vodi nas od akontaciju u indeksa. vbulletin je jasno ukazao da će samo SEO rade je vezana za dobar urls i oni još ne podržavaju 301 cilj uskladištiti pod ili prilagođenog url strukture. TO JE veliki problem.

Iza rezzing ... isti kao ovaj plugin ne prevodi i ... vbulletin ne samo forum softver i ... vbulletin ne radi i SEO. To je različite oblasti. Nadam se da će dodatak autor preuzima napomena.

Marcin Kalak
11-03-15, 14:37
Hvala za vaše mišljenje. Mi ne planiraju da podršku DBSEO u ovom trenutku. Mi podržavamo prijateljski dobar urls.

cuchuoi
15-03-15, 05:50
Hello, da li mi mozete re DBSeo zvanična internet strana?

Marcin Kalak
16-03-15, 09:08
DragonByte SEO - DragonByte Tech | vbulletin modstar & addons (http://www.dragonbyte-tech.com/product/303-dragonbyte-seo/)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vBET 4.10.1