СДА

Виев Фулл Версион: Решити пхп упозорење на свим странама



tavenger5
19-02-14, 19:38
Добијање ово на све моје странице. Покретање најновију верзију.

Упозорење: Инвалид аргумент испоручује за фореацх () ин / хоме / сајт / публиц_хтмл / инцлудес / вбентерприсетранслатор_фунцтионс_хоокс.пхп он лине 734

Marcin Kalak
21-02-14, 13:57
Молим вас дајте ми линк на питања. Молимо вас пошаљите ми ПМ приступне податке за Админ ЦП и ФТП. Ја ћу проверити шта се тамо дешава :)

Marcin Kalak
24-02-14, 13:23
Немам приступ ФТП.

Marcin Kalak
25-02-14, 13:15
Brzo popravljanje situacije za ovo pitanje:

Arhiva uključuje/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php
Пронађи:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'])
Замените га на:

if($vbulletin->options['vbenterprisetranslator_alternate_tag'] && !$vbulletin->userinfo['userid'])

Овај брзи фикс ће бити додат у следећем издању.

tavenger5
28-02-14, 17:42
Zahvaljujući, koja je radila.

tavenger5
30-07-14, 20:30
JA SAM zadnja promjena na najnoviju verziju vbet. Morala sam da ponovo ovaj, ali to je ipak sada pokazuje sve gost stranica bez obzira.

Marcin Kalak
31-07-14, 11:37
Ne vidim to pitanje na vašem sajtu.
Poslednja verzija vbet je 4.7.2 . Vaš verzija je 4.7.1 . Da li ste je svede?

tavenger5
01-08-14, 21:21
Da, JA umanjila nakon što sam videla, ali to izgleda kao da se događa u 4.7.1 kao i. To se dešava samo kada nema prevod pružaoci usluga su Google je označeno kao u mom slučaju, ali ne na API vezom ZA lako PREUZIMANJE NOVIH PROGRAMA ključni su za njih). Kada se to desi niti NISU prevedene.

Marcin Kalak
04-08-14, 11:56
Ako vam ne su ključni Google onda treba da se automatski invalidima. Možete ručno isključite Google u AdminCP- >vbet- >prevod dostupnost usluga. Molim Vas dozvolite mi znamo da Google se automatski u AdminCP- >vbet- >prevod dostupnost usluga.
Molim Vas dozvolite da znaju da li je ovaj ne razreši pitanja.

tavenger5
04-08-14, 23:08
Ako vam ne su ključni Google onda treba da se automatski invalidima. Možete ručno isključite Google u AdminCP- >vbet- >prevod dostupnost usluga. Molim Vas dozvolite mi znamo da Google se automatski u AdminCP- >vbet- >prevod dostupnost usluga.
Molim Vas dozvolite da znaju da li je ovaj ne razreši pitanja.

Zapravo, čini se da je pogrešno. Iako Google je sada si posle to ručno podešavanje, greška jos uvek izgleda. Međutim, to ne čini se sve vreme. JA licemjerje' obrazac. Naravno to je daleko kada je 'dodati smenjuju tag' je isključen.

Marcin Kalak
05-08-14, 12:11
Ne vidim problem. JA ne mogu da reprodukuju to pitanje, ako I ne znam kada se pojavi.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations delivered by vB Enterprise Translator 4.10.1