СДА

Виев Фулл Версион: Решити Prebacivanje iz vbseo da dbseo



pcam
24-12-13, 17:18
Sa modstar invalidima:

Upozorenje: Određivanje povratak vrednost nove pozivanje je deprecated u ... /uključuje/inicijalni bit.php(351) : uv- erenju( )'D u skladu 139
Није могуће додати кекс, заглавља је већ послата.
Fajl: /var/www/site.com/forum/includes/class_core.php
Linije: 5755

Sa modstar omogućili/nazad na:

Upozorenje: Određivanje povratak vrednost nove pozivanje je deprecated u ... /uključuje/inicijalni bit.php(351) : uv- erenju( )'D u skladu 139

Upozorenje: Samo varijable trebaju biti određeni u ... /uključuje/vbenterprisetranslator_functions_hooks.php on line 851

Trnje nginx, tako da sam pokušao:

(Bez ;
преправи ^ / форумс / ((урллист | ситемап_) * \\ (кмл |...? ткт) (\\ ГЗ))? $ / блог / вбсео_ситемап / вбсео_гетситемап.пхп мапа = $ 1 последњи ;)

Napisati ^/FORUMS/(AF|SQ|AR|HY|AZ|EU|BE|BG|CA|ZH-CN|HR|CS|DA|NL|EN|ET|TL|FI|FR|GL|KA|DE|EL|HT|IW|HI|HU|IS|ID|GA|IT|JA|KO|LV|LT|MK|MS|MT|N /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang= $ 1 &preusmerena= /forum/ prošle;
Napisati ^/FORUMS/(AF|SQ|AR|HY|AZ|EU|BE|BG|CA|ZH-CN|HR|CS|DA|NL|EN|ET|TL|FI|FR|GL|KA|DE|EL|HT|IW|HI|HU|IS|ID|GA|IT|JA|KO|LV|LT|MK|MS|MT|N /forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang= $ 1 &preusmerena= /forum/ $2 prošle;

Чини ми треба да прође преправке на дбСЕО и вБЕТ, како да то урадите?

JA već ima pravila slična:

иф (-е! $ РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ) {
преправи ^ / форум /(.*)$ / форум / вбентерприсетранслатор_сео.пхп последњег;
}

}

иф ($ РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ ~ "\\ пхп $.") {
преправи ^ / форум /(.*)$ / форум / вбентерприсетранслатор_сео.пхп последњег;
}

Ali ukazujući na dbseo prošle;


Trenutni nginx config:

Lokacija /forum/ tvu

Try_files dolara dolara uri uri/ /forum/dbseo.php? $args;

Ponovo napisati
^ /Forum/ (af'sq'ar|hy|az|e eu biti|bg|ca'zh-CN|hr|cs|da|.|en|et'tl'fi'sr|gl nan|u|de|el'ht|iw|hi|hu'e je id|gs|da|ja'ko$
/Forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang= $ 1 &preusmerena= /forum/ prošle;
Ponovo napisati
^ /Forum/ (af'sq'ar|hy|az|e eu biti|bg|ca'zh-CN|hr|cs|da|.|en|et'tl'fi'sr|gl nan|u|de|el'ht|iw|hi|hu'e je id|gs|da|ja'ko$
/Forum/vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang= $ 1 &preusmerena= /forum/ $2 prošle;

Ako ( $request_uri ~ * ^ /forum/mobiquo) tvu
пауза;
}

Ako ( -f $request_filename) tvu
Ističe 30d;
пауза;
}

иф ($ РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ ~ "\\ пхп $.") {
Napisati ^(/FORUM/. * )$ /forum/dbseo.php prošle;
}


иф (-е! $ РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ) {
Napisati ^/FORUM/(. * )$ /forum/dbseo.php prošle;
}

}
}

Molimo vas da pomognete u pomoć

Marcin Kalak
27-12-13, 15:17
Покушајте да искључите приказ упозорења у ВБ (више информација).

pcam
27-12-13, 21:48
JA sam izvini ali to ne izgleda kao rešenje za mene. Ova upozorenja mogao da pruzi korisna u drugim oblastima. Da li biste molimo vas da pomognete sredi to kompatibilnost?

Marcin Kalak
30-12-13, 12:16
Променили смо код и у следећем издању наш број неће изазвати упозорење у најновијој верзији ВБ. Ове промене је превише да уради за њих брзо решење. Упозорења не утичу на резултате. Линк који сам ти дао је званични решење ББ не прикаже упозорење. Питање упозорење односи све додатке у најновијем ВБ.
вБЕТ тренутно подржава вБСЕО и пријатељски УРЛ. Тренутно не подржавамо дбСЕО. Можете променити правила, али не можемо да гарантујемо да дбСЕО неће учинити преусмеравања или других изненађења - вБЕТ нису интегрисане и тестиране са дбСЕО.
Предлажем да користите бесплатан, уграђен пријатељски УРЛ адресу у ВБ.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1