СДА

Виев Фулл Версион: Можда нови превод мотор: СДЛ БеГлобал



vBET
06-08-13, 09:16
Хелло.

Сазнали смо о новом преводу мотора СДЛ БеГлобал. Чини се да има доста језичких парова, а боља цена него Гоогле Транслатион АПИ (само $ 15/1М карактера, а не као што је $ 20 на Гоогле-у).

У овом тренутку ми радимо на интеграцији вБЕТ са ВБ5 (са заиста много питања, због практично потпуног недостатка документације), али ми ћемо почети да ради истовремено на интеграцији са СДЛ БеГлобал. У овом тренутку не можемо да кажемо било шта о њиховом раду, нити квалитет, али цена изгледа добро и да је заснована на ХТТП па ако нећемо да нађемо било изненађења, интеграција би требало да буде сасвим лако :)

Такође, ако знаш друге аутоматски превод мотора ли мислите да вреди да буде на располагању до вБЕТ, напишите :)

vBET
06-08-13, 16:10
Па у овом тренутку, након првих тестова смо већ нашли једну заиста велико ограничење - само један превод је дозвољено по захтеву. Надам се да ће се то ускоро променити, или неко заобилазно решење ће бити могуће, јер уз ово ограничење употребе за АПИ је немогуће од учинка стране гледишта.

vBET
07-08-13, 23:42
Па смо добили информацију да ће бити доступан ускоро да затражи неколико превода у једном захтеву. Ми почињемо интеграцију сада за бета сврхе. Видећемо колико брзо потребне промене биће укључене у СДЛ БеГлобал.

vBET
09-08-13, 19:33
Дакле, ми смо се већ интегрисан у АПИ. Постоје нека питања на страни провајдера, али оно што је лепо изненађење, њихово особље веома брзо одговори на сваки емаил изгледа заиста желе да се побољшања која су још увек потребне тамо, али они су сада у бета фази, тако да је нормално.
У овом тренутку ми смо у току разговора са својим особљем да ли је вредно да производи наше ослобађање бета сада или чекати њиховог побољшања.

Ми ћемо вас обавештавати о напретку :)

vBET
14-08-13, 09:56
СДЛ БеГлобал особље је заиста веома корисно. Ми смо већ добили своје планове за наредне исправке. Такође смо добили од њих је хаковање како да пошаље неколико преводе у једном захтеву. Изгледа да се ради у складу са онлине превод који се користи исти мотор. Сада ћемо да га примене у вБЕТ и ми ћемо га користити док им АПИ ће подржати слањем низ превода. Ми ћемо га тестирати и на нашим форумима живе, да буде сигуран да је то у реду.

vBET
15-08-13, 00:18
u ovom trenutku SDL BeGlobal se takođe koristi u ovog foruma i na vb3.x pravi forum. Ćemo pratiti drva za vidjeti da je sve pravo :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Languages translations delivered by vBET 4.10.1