СДА

Виев Фулл Версион: Решити Проблем форумдисплаи вБЕТ Прикажи теме



CwZpacK
19-12-12, 14:52
Поздрав,

Ја решио све проблеме, али излаз још проблема.

JA aktivirati vbet plugin. Posle forumdisplay 8-10 nit ne čini. Nakon zatvaranja vbet, izgleda tema. JA ne razumijem. Tako sam je slika.

хттп://д1212.хизлиресим.цом/14/м/х1нп4.пнг

хттп://д1212.хизлиресим.цом/14/м/х1нпк.пнг

CwZpacK
20-12-12, 17:01
Молимо Вас да погледате у мене?

Marcin Kalak
20-12-12, 21:59
Да ли сте пријављени кад тестира?
Ако нисте били Странице су биле пуне кеша за госте.
Гост кеш смањује преводе за не пријављеним корисницима и смањује трошкове превођења.

CwZpacK
20-12-12, 23:28
Да ли сте пријављени кад тестира?
Ако нисте били Странице су биле пуне кеша за госте.
Гост кеш смањује преводе за не пријављеним корисницима и смањује трошкове превођења.
Да сам деактиф ову секцију, али мој проблем је другачији .. Дакле, као на слици ..

хттп://г1212.хизлиресим.цом/14/п/х3б2д.пнг

хттп://г1212.хизлиресим.цом/14/п/х3б3х.пнг

Marcin Kalak
21-12-12, 00:16
Жао ми је што сте морали да чекате одговор раније. Молимо ПМ ме приступ детаље Админ ЦП и ФТП. Ми ћемо наћи проблем и решити га.

CwZpacK
21-12-12, 00:26
Жао ми је што сте морали да чекате одговор раније. Молимо ПМ ме приступ детаље Админ ЦП и ФТП. Ми ћемо наћи проблем и решити га.
ок ја пошаљем Админцп и фтп пријављивање.

Проблем је ово овде

хттп://ввв.тртеам.нет/иерли-музик-арсиви/

Marcin Kalak
12-02-13, 10:39
Проблем је лоша интеграција вБЕТ са вБСЕО.

CwZpacK
12-02-13, 13:25
Проблем је лоша интеграција вБЕТ са вБСЕО.


Постоји још један проблем. Дакле, отворите Гоогле АПИ. 3-5 секунде после аутоматским затворен.

Marcin Kalak
13-02-13, 11:27
Молимо креирајте нову тему на други проблем.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations