СДА

Виев Фулл Версион: Решити Ручно превод уреди тастер не кликне



tavenger5
03-10-12, 22:24
како наслов каже. "Едит" се појављује преко превода, али ја не могу да кликнете.

basketmen
04-10-12, 04:59
пробајте надоградњу или да користите други прегледач, претходно ја користим старију ФФ прегледач и не приказује савршено, након унапредила своје појављивање савршено

tavenger5
04-10-12, 17:33
Ја користим Скоро верзију вБЕТ и приметили исто понашање у различитим прегледачима, укључујући хром, МСИЕ, и Фирефок.

Marcin Kalak
04-10-12, 18:56
Покушајте да обришете колачиће у вашем претраживачу.

tavenger5
09-10-12, 22:05
Пробао сам то, али не мења.

Marcin Kalak
11-10-12, 19:51
Молим вас пошаљите ми детаље АМ приступ Админ ЦП и ФТП. Ја ћу проверити шта се дешава тамо :)

Marcin Kalak
11-01-13, 11:07
Нема одговора - сматра питање је нестао.

tavenger5
02-03-13, 18:59
Ја сам још увек доживљава то чак и са најновијом верзијом

Marcin Kalak
04-03-13, 10:53
Молим вас пошаљите ми детаље АМ приступ Админ ЦП и ФТП. Ја ћу проверити шта се дешава тамо :)

Marcin Kalak
05-03-13, 18:18
Приликом ажурирања, ви немају отпремио све фајлове на сервер. Да бисте решили овај проблем:

Замените слике Филе / вБЕТ / заставе / вбет.цсс на најновију верзију (од последњег издања).
Постави слике Филе / вБЕТ / заставе / вбет_буттон_едит.пнг

tavenger5
06-03-13, 02:50
Приликом ажурирања, ви немају отпремио све фајлове на сервер. Да бисте решили овај проблем:

Замените слике Филе / вБЕТ / заставе / вбет.цсс на најновију верзију (од последњег издања).
Постави слике Филе / вБЕТ / заставе / вбет_буттон_едит.пнг


хвала - сада када сам добио те фајлове ажуриране "уреди" појављује када лебди над преведеног текста, али ја не могу да кликнете на њега.

Marcin Kalak
06-03-13, 12:41
Страница треба да почне са ДОЦТИПЕ.
Уклањање или преместите текст на телу: "Превод време чекања: Број прикључака:".
Обриши колачиће.

tavenger5
06-03-13, 13:02
Нисте сигурни шта мислите. "Превод време чекања: Број прикључака:" убачена од стране вБЕТ

tavenger5
06-03-13, 14:02
Мислим да се сада ради, хвала на помоци!

Marcin Kalak
07-03-13, 17:38
Драго ми је да могу да ти помогнем.

Превод време одзива је само за потребе праћења и не би требало да буде укључен све време, али само у време пута верификације одговора на захтеве за преводе послати услуга.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Thanks to vBET 4.10.1 you can enjoy automatic translations