СДА

Виев Фулл Версион: Решити Бугс следеће надоградње:



moman
18-01-10, 17:03
Ја сам доживљава следеће мањих бугова следеће надоградњу на 3.3:

1. Добијате 404 грешке након подношења нову тему на страном језику (нит је још увек подноси, међутим) (тј., да су предузете да хттп://ввв.пентакфорумс.цом/404.пхп # пост886866)-можда постоји недостаје косу црту у преусмерени УРЛ адресе?

2. Преведено форуму УРЛ адресе забрљали. хттп://ввв.пентакфорумс.цом/форумс/да/сите-суггестионс-форум-хелп/??ф=3 се приказује када на форуму линк кликнуо, уместо хттп://ввв.пентакфорумс.цом/форумс/ ДА / сајт-предлоге-Форум-помоћ /

moman
18-01-10, 17:34
Још једна грешка (који је био присутан у 3.2, као и): добијате 404 након покушаја да се ПаиПал-а плаћа претплату од преведена стране; форуму УРЛ адресе се додаје испред ПаиПал АПИ-ја УРЛ.

vBET
19-01-10, 20:29
Ја сам доживљава следеће мањих бугова следеће надоградњу на 3.3:

1. Добијате 404 грешке након подношења нову тему на страном језику (нит је још увек подноси, међутим) (тј., да су предузете да Страница није пронађена - ПентакФорумс.цом (хттп://ввв.пентакфорумс.цом/404. пхп # пост886866))-Можда постоји недостаје смањи у преусмерени УРЛ адресе?

2. Преведено форуму УРЛ адресе забрљали. ПентакФорумс.цом (хттп://ввв.пентакфорумс.цом/форумс/да/сите-суггестионс-форум-хелп/??ф=3) се приказује када на форуму линк кликнуо, уместо ПентакФорумс.цом (хттп:// / ввв.пентакфорумс.цом/форумс/да/сите-суггестионс-форум-хелп/)

1. Да ли можете да нам пошаљете ХТМЛ код преусмеравања странице?

2. Да ли сте направили ажурирати у хтаццесс. Морате да уклоните индек.пхп од првог вБЕТ владавине. Како ја видим линкови су сломљена само на главној страни, тако да може бити разлог.

vBET
19-01-10, 20:31
Још једна грешка (који је био присутан у 3.2, као и): добијате 404 након покушаја да се ПаиПал-а плаћа претплату од преведена стране; форуму УРЛ адресе се додаје испред ПаиПал АПИ-ја УРЛ.

Отворите нову тему за то једно - то ће бити много лакше за руковање питања за нас:) И ако можете пошаљите нам показати како изгледа то брокен линк. Тханкс:)

moman
19-01-10, 21:51
1. Како то мислиш? Могу вам дати пријавите теста, ако желите да тестирате овакво понашање од предњег краја.

2. Верујем да јесу. Ово је мој хтаццесс фајл:


RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

#RULES for pages outside forum directory handled by vBulletin
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ index.php?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|en|et|tl|fi|fr|gl|de|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ $2?language=$1&vbet_outside=true [L,QSA]

#RewriteCond %{QUERY_STRING} !vbet_outside=true
#RewriteRule ^(.*)$ $1?vbet_outside=true [L,QSA]

RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]

moman
21-01-10, 22:47
Бумп. Ја бих ценим помоћ у посебно са првим питање, јер се вероватно нешто тривијално.

vBET
21-01-10, 23:50
Молим вас АМ ми овај тест налог за дата и реци где могу да се поруке теста / теме.

vBET
21-01-10, 23:58
1. Како то мислиш? Могу вам дати пријавите теста, ако желите да тестирате овакво понашање од предњег краја.

2. Верујем да јесу. Ово је мој хтаццесс фајл:


1. Молим вас АМ ми то

2.Иоур. Хтаццесс фајл није у реду. Ви постоје правила која би требало да се користе само ван форуму директоријум (имајте на уму да вам је потребна одвојена хтаццесс фајл за то. У одредјени директоријум). Такође нисте оглас форум директоријум са правилима.

. Правила у хтаццесс фајл унутар директоријума форума би требало да изгледа овако:


RewriteRule ^((urllist|sitemap_).*\.(xml|txt)(\.gz)?)$ vbseo_sitemap/vbseo_getsitemap.php?sitemap=$1 [L]

RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/ [L,QSA]
RewriteRule ^/?(af|sq|ar|be|bg|ca|zh-CN|hr|cs|da|nl|et|tl|fi|fr|gl|de|en|el|iw|hi|hu|is|id|ga|it|ja|ko|lv|lt|mk|ms|mt|no|fa|pl|pt|ro|ru|sr|sk|sl|es|sw|sv|zh-TW|th|tr|uk|vi|cy|yi)/(.*)?$ vbenterprisetranslator_seo.php?vbet_lang=$1&redirected=/forums/$2 [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|vbseo_sitemap/|cron)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !^(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule $ vbenterprisetranslator_seo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_URI} !(admincp/|modcp/|cron|vbseo_sitemap)
RewriteRule ^((archive/)?(.*\.php(/.*)?))$ vbseo.php [L,QSA]

RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !/(admincp|modcp|clientscript|cpstyles|images)/
RewriteRule ^(.+)$ vbseo.php [L,QSA]


Такође - да ли сте поставили ваш формулар директоријум у вБЕТ главне опције.

2. Такође, - сам је преместите у решавање проблема јер је изгледа једино конфигурацију питања без грешака.

moman
22-01-10, 00:28
Хтаццсс променила фиксне оба проблема.

vBET
22-01-10, 01:05
Велики:) У случају других питања молимо вас да отварају нове теме:)

Уживајте вБЕТ! : Д

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translations made by vB Enterprise Translator 4.10.1