СДА

Виев Фулл Версион: Решити Грешка 310 (нето :: ЕРР_ТОО_МАНИ_РЕДИРЕЦТС)



Matt Olieman
18-08-12, 05:24
Ја не знам зашто сам све то грешка сваки пут кад покуша да преведе свој форум на било ком језику:
МиЦоцкпит.орг - Најновије вести (хттп://ввв.мицоцкпит.орг/форумс/цонтент/)

Већ сам подесио вБЕТ после корака на реадме.ткт тако да нисам сигуран шта се ради лоше овде ....

ово је мој хтаццесс.:

# Цоммент следећи ред (додати "#" на почетку)
# Да бисте онемогућили функције мод_реврите.
# Имајте на уму: ви и даље треба да онемогућите пијук у
# ВБуллетин контролни панел да се заустави УРЛ преписе.
РевритеЕнгине Он

# Неки сервери захтевају Ревритебасе директиву да се
# Омогућен (уклоните '#' на почетку да активирате)
# Напомена: Када је омогућена, морате укључити пут
# Да роот директоријум ББ (тј. РевритеБасе / форум /)
# РевритеБасе /

# РевритеЦонд% {ХТТП_ХОСТ} ^ ввв \\. Иоурдомаин \\. Цом
# РевритеРуле (.*) хттп://ввв.иоурдомаин.цом/форумс/ $ 1 [Л, Р = 301]

РевритеЕнгине Он
РевритеРуле ^ ((урллист | мапа) .* \\ (КСМЛ |.. Ткт) (\\ ГЗ))? $ Вбсео_ситемап / вбсео_гетситемап.пхп мапа = $ 1 [Л]

РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / форум / [Л, КСА]
РевритеРуле вбентерприсетранслатор_сео.пхп вбет_ланг = $ 1? & преусмерени = / форум / $ 2 [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | вбсео_ситемап / | црон)!
РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбентерприсетранслатор_сео.пхп. [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} ^! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
РевритеРуле $ вбентерприсетранслатор_сео.пхп [Л, КСА]


РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_УРИ} (админцп / | модцп / | црон | вбсео_ситемап |. АПИ \\ пхп)!
РевритеРуле ^ ((архива /)?(.* \\ пхп (/.*)?))$ вбсео.пхп. [Л, КСА]

РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-ф!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ}-Д!
РевритеЦонд% {РЕКУЕСТ_ФИЛЕНАМЕ} /! (Админцп | модцп | цлиентсцрипт | цпстилес | слике) /
РевритеРуле ^(.+)$ вбсео.пхп [Л, КСА]

Marcin Kalak
18-08-12, 10:31
Хи,
Да ли је интеграција вБСЕО је исправно урађено вБСЕО интеграцију (вбентерприсетранслатор.цом/форум/вбет4-интегратион-отхер-плугинс/414-вбсео-интегратион.хтмл)?

Matt Olieman
18-08-12, 17:04
Ако видите хтаццесс сам цитирао, ви ћете видети да је одговор: Да

Marcin Kalak
19-08-12, 10:55
Сходно променио фајлове фунцтионс_вбсео_цреатеурл.пхп и фунцтионс_вбсео_урл.пхп?

Matt Olieman
19-08-12, 17:14
Сходно променио фајлове фунцтионс_вбсео_цреатеурл.пхп и фунцтионс_вбсео_урл.пхп?

Ја не видим никакву помиње тим фајловима на тему коју сте навели ..

Marcin Kalak
20-08-12, 11:30
Ове промене су описани у ручном интеграција вБЕТ са вБуллетин, која се може наћи у вБЕТ / не-не-уплоад / РЕАДМЕ.хтмл. Ви морате да урадите све кораке описане у упутствима за инсталацију у вБСЕО интеграције одељку пре него што кренете хтаццесс.
Најважнији су сходно томе промене у фајловима фунцтионс_вбсео_цреатеурл.пхп и фунцтионс_вбсео_урл.пхп

Marcin Kalak
27-08-12, 13:59
Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите овде.

Matt Olieman
29-08-12, 01:48
Већ сам да правите измене тих фајлова, али сам добио празан екран на сховтхреад.пхп

Marcin Kalak
29-08-12, 11:37
Молимо ПМ ме еррор_логс и приступне детаље на Админ ЦП, ФТП и вБСЕО ЦП. Ја ћу проверити шта се дешава тамо :)
Први ред на вБЕТ. Не показујте само заставе.

Matt Olieman
02-09-12, 00:40
Наравно, премијер послао :)

Marcin Kalak
04-09-12, 11:54
Ја не омогући вБЕТ увек јер немам тих проблема, а ја не желим да изгубим саобраћај јер вБуллетин ситемап генератор додаје ситемап преведена УРЛ адресе.

Можете да укључите и искључите (вБЕТ не показују) заставе. Корисници неће моћи да преведе странице и не могу да видим проблем. вБСЕО није правилно конфигурисан вБуллетин ситемап генератор неће бити додат погрешан УРЛ.

Matt Olieman
07-09-12, 16:30
Можете да укључите и искључите (вБЕТ не показују) заставе. Корисници неће моћи да преведе странице и не могу да видим проблем. вБСЕО није правилно конфигурисан вБуллетин ситемап генератор неће бити додат погрешан УРЛ.
Ја не могу да активирам вБЕТ и чекати 4 дана за вашу подршку ...

Молимо омогућите га када ће моћи да раде на томе.

Marcin Kalak
10-09-12, 11:37
Ти ме не пошаље ПМ детаље приступ ФТП (домаћин / име сервера, корисничко име, лозинка) и вБСЕО ЦП (лозинку).

Matt Olieman
11-09-12, 05:32
Ти ме не пошаље ПМ детаље приступ ФТП (домаћин / име сервера, корисничко име, лозинка) и вБСЕО ЦП (лозинку).
Аццесс подаци ам Наслов ...

Ја сам вам пошаље поруку

Marcin Kalak
12-09-12, 10:45
Ако сам проверити ситуацију да треба да се ради и интегрисани систем. То не могу да раде јер сте направили лошу интеграцију. Старт систем, урадите интеграцију и напише да ли ради. Ако желите да ћемо урадити ово је интеграција услуга плаћа $ 30 (куповина надоградње (хттп://ввв.вбентерприсетранслатор.цом/пурцхасе.пхп?до=упградес)). Желим да вас подсетим да су све изјаве детаљно описано у вБЕТ / не-не-уплоад / РЕАДМЕ.хтмл и ви можете да урадите сами за бесплатно. Ако проблем појавио ће вам помоћи да га нађем.

Marcin Kalak
02-10-12, 17:15
Нема одговора - сматра питање је нестао. Ако не пишите овде.

kinjo
12-12-16, 09:50
Ja imam zabludi_I_mnogi_kliknite desnim dugmetom miša u moj kompjuter.

Marcin Kalak
12-12-16, 18:47
Na kojoj strani su ovo pitanja? Molim Vas, stvaranje novih tema sa detaljan opis ovog pitanja.

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages thanks to vB Enterprise Translator 4.10.1