СДА

Виев Фулл Версион: Решити вБЕТ Аутоматски превод мали проблем



gopalmm2
05-08-12, 00:47
Хеј момци. Морам да кажем, стварно сам импресиониран са ручним превод до сада. Је радио у свим претраживачима који ја користим. Једини проблем је за мене ја не могу да користе функцију у индексној страници мом форуму. Изгледа да ради на свим другим страницама, само не у страну индекса куће (Едит опција не долази у индексној страници). Да ли постоји начин да се поправи тај проблем? Или је то део проблема, јер је још увек у бета фази тестирања фази?

Осим тога, не изгледа да су наишле на сва важна питања која до сада са ручним преводом. Дакле, велики посао: цоол:!

Поздрав,
гопалмм2

vBET
05-08-12, 22:05
Највероватније постоји неки сукоб на иоуф форуму. Молимо детаље АМ приступ Админ ЦП и ФТП - Ја ћу проверити на вашој страни.

vBET
12-08-12, 11:23
Хвала за приступ детаљима. Управо сам пријављен у и омогућити употребу преводе на главном страници. Отишли на неки превод, а колико видим Едит дугме приказује исправно и ради. Имајте на уму да дугме Измени се појављује само у фази тестирања што се може превести. Ако имате енглески форум и да су на енглеском страници онда неће бити дугме Измени испод нормалног текста - не преводи са енглеског на енглески (још увек можете видети Едит дугме ако неки тест је унутар лангтитле или ланг ББЦоде).

Молимо потврдите да је у реду, или опише у детаље шта је погрешно. Ја га тестирали под Опере.

gopalmm2
12-08-12, 21:52
Ја користим Фирефок и сада и проблем и даље постоји. Такође сам приметио да главна страница такође не преводе на све, и када није преведен, уреди дугме такође се неће појавити. Нити се преведу и уреди дугме се тамо појавити. То није био случај пре него што сам га надоградити. Све сам урадио да надоградите је да ФТП фајлове и да преко напише КСМЛ. Да ли постоји нешто што треба да се уради за надоградњу? Мислим да напредује од 4.4.6 до 4.5.1

gopalmm2
12-08-12, 22:08
У реду, можда нисам био јасан, извињавам се. Питање је да уреди дугме заједно са преводима нестати у страну форуму кућну и Форум Линкови. Чим одем нит, превод појави и уреди дугме појави превише.

Жао ми је и хвала.

vBET
13-08-12, 11:26
ОК - Видим да главна страна није преведен. Ја ћу истражити ово.

vBET
13-08-12, 15:47
Превод проблем реши - то је проблем у конфигурацији. Променио сам вредност вБЕТ> База Цацхе> Стоп брину к неуспеха - ово је ваш кеш не користи, јер превише недостају преводи (ваш Мицрософт превод ограничење је већ постигнут - када се напуни кеш више онда ћете моћи да поставите нижу вредност овог параметра оптимизације).

Сада сам проверу Едит дугме питање.

vBET
13-08-12, 16:18
Ја сам на путу. У овом тренутку знам да је Јава скрипт се додаје и погубљен. Дугме се не покаже или лизингу који нису у видном месту - питање може бити у вези са неким ЦСС - још увек ради на томе.

vBET
14-08-12, 17:35
ОК. Нашао сам разлог и исправити је. Молимо Вас да проверите и потврдите. Ја ћу поставити тада брзо поправити - наравно ово ће бити укључени у следећем издању.

gopalmm2
14-08-12, 17:42
Ради! Авесоме! : Д: Д: Д

Хвала вам пуно за сооо времена и труда.

vBET
14-08-12, 17:57
ОК - тако да ће бити укључени у следећем издању.

За Куицк Фик:
1. Отворите датотеку цлиентсцрипт / вбет / вбет.сцрипт.јс
2. Пронађи:


var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");
var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;

$('body').append($edit_button);
$edit_button.offset({ top: new_top, left: new_left});

3. Заменити:


var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;
var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;z-index:1000;top: "+new_top+"px; left: "+new_left+"px;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");

$('body').append($edit_button);

basketmen
15-08-12, 07:17
ОК - тако да ће бити укључени у следећем издању.

За Куицк Фик:
1. Отворите датотеку цлиентсцрипт / вбет / вбет.сцрипт.јс
2. Пронађи:


var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");
var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;

$('body').append($edit_button);
$edit_button.offset({ top: new_top, left: new_left});

3. Заменити:


var new_top = offset.top+10;
var new_left = offset.left+25;
var $edit_button = $("<span id='editCache_frame_button' style='position:absolute;z-index:1000;top: "+new_top+"px; left: "+new_left+"px;'><div class='vbet_editCache_frame_button'>"+$('#vbet_edit').attr('title')+"</div></span>");

$('body').append($edit_button);



Поштовани Мицхал, оно што је изнад маху за стварно?

мој преведени форумхоме показује на измени дугме, само понекад не приказује преведени кеш, чак и пре него што је већ преведен, па шта да радим?

вБЕТ> База Цацхе> Не гледај после к неуспеха, његова Стиллл Дефаулт

vBET
16-08-12, 11:16
Здраво. Ова тема је за гопалмм2 питању. Ако имате нову емисију молим само отворите нову тему у овом делу, јер је ово питање већ решено, а сматра се потврђује нит аутора.

Кратко - подесите параметар за веће вредности или онемогућите (0). Ако вам је потребна помоћ у томе - отворите своју тему за свој проблем и биће нам драго да вам помогне :)

Automatic Translations (Powered by Google, Microsoft®, Yandex, SDL Language Cloud, IBM Watson and Apertium):
AfrikaansAlbanianArabicBelarusianBulgarianCatalanChineseCroatianCzechDanishDutchEnglishEstonianFilipinoFinnishFrenchGalicianGermanGreekHaitian CreoleHebrewHindiHungarianIcelandicIndonesianIrishItalianJapaneseKoreanLatvianLithuanianMacedonianMalayMalteseNorwegianPersianPolishPortugueseRomanianRussianSerbianSlovakSlovenianSpanishSwahiliSwedishTaiwaneseThaiTurkishUkrainianVietnameseWelshYiddish
Translated to other languages supported by vB Enterprise Translator 4.10.1